Češtiny na CD Gamestaru 67

  12:00aktualizováno  8:35
Chystá se další vydání časpisu Gamestar. Pokud Vás zajímá jeho obsah z hlediska překladů, přečtěte si tento článek.
Opět se nám přiblížil konec měsíce a to znamená, že se blíží také vydání dalšího čísla časopisu Gamestar. Překladatelé nám naštěstí nelenili a připravili nám překlady několika zajimavých titulů. Kdo má zájem přečíst si kompletní obsahy celého čísla, může tak učinit na této stránce.
Nejprve se tedy podíváme na ty překlady, které se zatím objeví jen na CD Gamestaru č. 67:

 • kill.switch - tento slabší, ale co se akce týče rozhodně ryzejší, odvárek hry Metal Gear Solid nám přeložil Mrazík.
 • Call of Duty: United Offensive - Tento datadisk k nadmíru vyvedné střílečce z WWII vám svojí češtinou vylepšil také Mrazík.
 • Spellforce: The Breath of Winter - datadisk skvělé a inovativní RTS silně říznuté prvky RPG Spellforce: The Order of Dawn nemohl uniknout pozornosti Gef, které vydatně pomáhali Mondy a Kryšpín.
 • The Sims: Livin' Large + House Party + Hot Date - o tomto fenoménu ve světě počítačových her asi nemá cenu se moc rozepisovat. Snad je to, že tento náročný projekt pochází z dílny XS Teamu.

  Samozřejmě nebude chybět i pár již zveřejněných překladů. To především pro ty, kteří disponují pomalým připojením anebo nemají přístup k internetu vůbec. Takže co na CD ještě najdete?
 • Hitman: Contracts (SK) - slovenský překlad této (především) stealth akce připravil Max, přičemž v této verzi vylepšil především instalátor překladu.
 • Forsaken - usednout za knipl vesmírné střílečky a vyřídit si to se všemi soupeři se dá i v této postarší hře. Nejlépe v češtine od Drsoně.
 • Slave Zero - autorem překladu této postarší střílečky je opět Drsoň.
 • Earthworm Jim 3D - kdo si chce hrát se žížalou (?), tak ten má možnost dělat to pěkně česky :-), což mu svým překladem umožní opět Drsoň.
 • UEFA Euro 2004 - o čem to asi může být..... Překlad, kvůli technickým problémům bez diakritiky a multiplayeru, připravil VETOP Team.
 • Operation Tiger Hunt (SK) - kompletní slovenský překlad (včetně diakritiky) této tankové střílečky připravil Slappy & unSigned Software.

  To je celý a nezkrácený seznam překladů, které naleznete na CD 67 vydání časopisu Gamestar.
  Co nenajdete tam, najdete třeba u nas :-).
  Kelčák
 • Autor:
   
  Témata: UEFA

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

  Torment: Tides of Numenera

  TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

  The Technomancer

  Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

  Najdete na iDNES.cz