ZoneAlarm

  12:00aktualizováno  4. května 2007 7:54
Dostal sem několik mailů, kde jste mě žádali abych přeložil novější verzi tohoto výborného programu. Chvíli sem váhal ale nakonec sem se rozhodl, že novější verzi programu přeložím. A tady je tedy čeština do ZoneAlarm SE 2.6.362.

ZoneAlarm - větší obrázek z programu

ZoneAlarm SE verze 2.6.362

Dostal sem několik mailů, kde jste mě žádali abych přeložil novější verzi tohoto výborného programu. Chvíli sem váhal ale nakonec sem se rozhodl, že novější verzi programu přeložím, a tak Vám přináším překlad nové verze programu ZoneAlarm SE.
Ve verzi 2.6.362 bych řekl, že se toho moc nezměnilo (soudím tak podle překladu, který se o moc nelišil od minulé verze 2.6.231). Ale to budete muset posoudit sami. Novou verzi programu najdete na oficiálních stránka ZoneAlarmu, odkaz viz. níže.
Pěkný den přeje
Ondra Vráb Vrabec

1.10.2001

Program, který Vám dneska přináším by se měl hodit všem lidem, kteří tráví na internetu více času než by bylo zdrávo a můžou se tak stát snadnou obětí zneužití svých dat, které mají ve svém počítači uloženy. Program ZoneAlarm je program na ochranu proti nežádoucímu nepříteli ze sítě internet.
Tento program Vám umožní sledovat celou aktivitu po dobu, kterou trávíte na síti (ať už na internetu nebo na místní síti). Jak napsal jeden časopis o počítačových hrách, program je určen jak pro modemisty tak pro lidi, kteří mají připojení k internetu pomocí kabelového rozvodu, pevnou linkou apod.
ZoneAlarm se bude jistě nejvíce hodit lidem, kteří mají připojení k internetu právě pomocí kabelového rozvodu nebo něčím podobným, protože právě oni jsou nejvíce ohroženi napadením hackerů, kteří můžou informace z jejich počítače následně zneužít. Ale ani modemisté nejsou zcela chránění, protože ti kteří navštěvují stránky se sexuální tematikou (a že jich není málo :-) nebo stránky s nelegálním softwarem se také mohou snadno stát cílem hackerských skupin.
Program ZoneAlarm Vás bude o všech nepovolených vstupech na Váš počítač informovat a sami si v něm můžete také nastavit, kterému programu povolíte aby pracoval se síti internet. Program umožňuje i další nastavení jako je míra bezpečnosti aj.
ZoneAlarm SE je určen pro osobní použití a nemusí být tedy registrován. Kdo bude ale chtít může si stáhnout ZoneALarm PRO, který nabízí více možností ale je k němu potřebná registrace. Osobně si ale myslím, že ZoneAlarm SE bude stačit velké většině českých uživatelů.
Poznámka: Tato čeština může být použita z části i pro verzi PRO ale je určena hlavně pro verzi SE.

Instalace
Rozbalte Zip soubor do adresáře, kde máte nainstalován program ZoneAlarm SE (PRO) a přepište všechny soubory, které Vám budou nabídnuty.

Pěkný den a bezpečné brouzdání po internetu Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

Download češtiny do programu ZoneAlarm SE 2.6.362 (242 kB)

Download češtiny do programu ZoneAlarm SE 2.6.231 (54 kB)

Domovská stránka programu ZoneAlarm

Instalaci programu naleznete též na serveru Sosej.CZ.

Domovská stránka autora překladu: Vrába

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz