WinRamTurbo

  12:00aktualizováno  14. dubna 6:58
WinRamTurbo Free 2.2 je nejjednodušší z řady WinRamTurbo. Není jej potřeba téměř nastavovat, RAM spolehlivě optimalizuje a má jednu obrovskou výhodu. Neotravuje žádnými ""splash"" okny a je naprosto free. Na disku zabere jen málo místa. Kromě verze Pro a Free ještě existuje i verze Lite, má však stejná omezení jako verze Pro. Mimochodem, přečtěte si důležité upozornění, týkající se verze WinRamTurbo Pro.

WinRamTurbo Free - větší obrázek z programu

WinRamTurbo Free

WinRamTurbo Free je nejjednodušší z řady WinRamTurbo. Přestože je tak malý, svou práci si udělá, a ještě pěkně vypadá. A je opravdu free.
Popis instalace je ve staženém *.zip souboru v "ctimne". Díky pomoci jednoho čtenáře se podařilo přeložit úplně všechno, takže ani kousek není nepřeložený. Tímto dotyčnému děkuji.
Kromě verze Pro a Free ještě existuje i verze Lite, má však stejná omezení jako verze Pro a v žádném případě není lepší.
Přeji dobrou mysl i paměť, Vlamo.

WinRamTurbo Pro 4.6 - větší obrázek z programu

WinRamTurbo Pro

Malá, ale důležitá informace pro všechny uživatele programu.!!

Došlo k dohodě mezi mnou a autorem programu o zaimplementování mé češtiny přímo do programu. To znamená, že počínaje verzí WinRamTurbo Pro 4.8 se stává čeština ode mě přímo jeho součástí a stačí si tento jazyk vybrat přímo po instalaci v nastavení. Protože jiná verze programu, tedy bez češtiny, nebude k dispozici, nemá zatím cenu distribuovat další verze češtin zvlášť. Při každé chystané aktualizaci programu už bude čeština v ní. Stačí tedy, pokud zajdete na stránky výrobce a stáhnete si novou verzi, případně si necháte program zaktualizovat online v nastavení.
Pokud by se na tom do budoucna něco změnilo, pochopitelně dám včas vědět. Ale pokud někdo používáte zatvrzele dále starší verze, tak klidně použijte níže uvedené češtiny. Dále pak můžete použít i ty jiné zvuky, které tu nabízím ke stažení, ty v originálním programu nenajdete a možná se někomu z Vás budou líbit více jak ty původní. Zatím fungují i v těch vyšších verzích.

1.4.2002

Protože zrovna v době, kdy vyšla čeština na WinRamTurbo Pro 4.6, objevila se na netu verze WinRamTurbo Pro 4.7, tady je na ni čeština. Doporučuji i těm, kdo mají češtinu na verzi 4.6, aby si stáhli a nainstalovali tuto češtinu (i do verze 4.6), a tím si opravili jednu hrubku, která zřejmě vznikla noční únavou. Změny jsou jinak pouze kosmetické.
Zvuky lze použít z verze 4.6, případně si do složky sounds dát jakékoli své, jen musí být přejmenovány stejně, jak se jmenovaly originální (nebo cz) zvuky. Kdokoli, kdo by měl nějaké slovo do rvačky, může mailovat. Mnoho radosti s tímto esteticky vydařeným programem přeje
Vlamo

O programu:
Program graficky znázorňuje volnou paměť, používanou paměť, přesunovaná data běžících aplikací, zatížení CPU a digitálně dobu, po kterou je spuštěn. Umí si sám najít dolní i horní mez obnovení, pokud to člověk nezvládne sám. Umí taky sám nastavit min. a max. cache disku. V trayi se ikona programu mění ve třech barvách, podle procent volné RAM. Hranice procent, a tím taky barvy ikony, se dají jednoduše nastavit. Paměť se dá uvolnit kdykoli i ručně, ne jen automaticky. Program umí čistit schránku Windows, mazat recenty, měnit prioritu u spuštěných aplikací a měnit rychlost grafu. Zvuky se dají vypnout. Myslím, že dost pomáhá na netu, ani při celonočním pobytu už nejsou problémy s pamětí (počítače, ne mou).

Instalace:
Ke stažení nabízím dvě věci. Pochopitelně češtinu, ale i jiné zvuky, ty původní se mi zdáli strašné:-) Ale je na vás, zdali je použijete nebo zůstanete u standartních.
Ve složce wrtp_language je čeština. Je to v ZIPu a po rozbalení je nutno nakopírovat VŠECHNY *.ini soubory, ne jen češtinu !!! Kopírovat do složky language tam, kde je nainstalovaný WinRamTurbo Pro. Samozřejmě raději vypnout program při těchto záležitostech. Potom otevřete nastavení programu (ikonka s ozubeným kolečkem) a tam vyberete jazyk na Czech.
Ve složce wrtp_sounds jsou jiné zvuky, než v originále, jak už jsem uvedl, u původních jsem se normálně lekal:-) Umístit do složky sounds tam, kde je nainstalovaný WinRamTurbo Pro. Snad se vám budou líbit, dost jsem je vybíral.

Loučí se Vlamo

Download češtiny do programu WinRamTurbo Free 2.2 (73 kB)

Download češtiny do programu WinRamTurbo Pro 4.7 (41 kB)

Download češtiny do programu WinRamTurbo Pro 4.6 (41 kB)

Download upravených zvuků do programu WinRamTurbo Pro 4.x (62 kB) (fungují pro všechny verze)

Domovská stránka programu WinRamTurbo, kde naleznete vždy aktuální verze.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Najdete na iDNES.cz