Sobota 15. května 2021, svátek má Žofie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 15. května 2021 Žofie

WinRamTurbo

  12:00aktualizováno  14. dubna 6:58
WinRamTurbo Free 2.2 je nejjednodušší z řady WinRamTurbo. Není jej potřeba téměř nastavovat, RAM spolehlivě optimalizuje a má jednu obrovskou výhodu. Neotravuje žádnými ""splash"" okny a je naprosto free. Na disku zabere jen málo místa. Kromě verze Pro a Free ještě existuje i verze Lite, má však stejná omezení jako verze Pro. Mimochodem, přečtěte si důležité upozornění, týkající se verze WinRamTurbo Pro.

WinRamTurbo Free - větší obrázek z programu

WinRamTurbo Free

WinRamTurbo Free je nejjednodušší z řady WinRamTurbo. Přestože je tak malý, svou práci si udělá, a ještě pěkně vypadá. A je opravdu free.
Popis instalace je ve staženém *.zip souboru v "ctimne". Díky pomoci jednoho čtenáře se podařilo přeložit úplně všechno, takže ani kousek není nepřeložený. Tímto dotyčnému děkuji.
Kromě verze Pro a Free ještě existuje i verze Lite, má však stejná omezení jako verze Pro a v žádném případě není lepší.
Přeji dobrou mysl i paměť, Vlamo.

WinRamTurbo Pro 4.6 - větší obrázek z programu

WinRamTurbo Pro

Malá, ale důležitá informace pro všechny uživatele programu.!!

Došlo k dohodě mezi mnou a autorem programu o zaimplementování mé češtiny přímo do programu. To znamená, že počínaje verzí WinRamTurbo Pro 4.8 se stává čeština ode mě přímo jeho součástí a stačí si tento jazyk vybrat přímo po instalaci v nastavení. Protože jiná verze programu, tedy bez češtiny, nebude k dispozici, nemá zatím cenu distribuovat další verze češtin zvlášť. Při každé chystané aktualizaci programu už bude čeština v ní. Stačí tedy, pokud zajdete na stránky výrobce a stáhnete si novou verzi, případně si necháte program zaktualizovat online v nastavení.
Pokud by se na tom do budoucna něco změnilo, pochopitelně dám včas vědět. Ale pokud někdo používáte zatvrzele dále starší verze, tak klidně použijte níže uvedené češtiny. Dále pak můžete použít i ty jiné zvuky, které tu nabízím ke stažení, ty v originálním programu nenajdete a možná se někomu z Vás budou líbit více jak ty původní. Zatím fungují i v těch vyšších verzích.

1.4.2002

Protože zrovna v době, kdy vyšla čeština na WinRamTurbo Pro 4.6, objevila se na netu verze WinRamTurbo Pro 4.7, tady je na ni čeština. Doporučuji i těm, kdo mají češtinu na verzi 4.6, aby si stáhli a nainstalovali tuto češtinu (i do verze 4.6), a tím si opravili jednu hrubku, která zřejmě vznikla noční únavou. Změny jsou jinak pouze kosmetické.
Zvuky lze použít z verze 4.6, případně si do složky sounds dát jakékoli své, jen musí být přejmenovány stejně, jak se jmenovaly originální (nebo cz) zvuky. Kdokoli, kdo by měl nějaké slovo do rvačky, může mailovat. Mnoho radosti s tímto esteticky vydařeným programem přeje
Vlamo

O programu:
Program graficky znázorňuje volnou paměť, používanou paměť, přesunovaná data běžících aplikací, zatížení CPU a digitálně dobu, po kterou je spuštěn. Umí si sám najít dolní i horní mez obnovení, pokud to člověk nezvládne sám. Umí taky sám nastavit min. a max. cache disku. V trayi se ikona programu mění ve třech barvách, podle procent volné RAM. Hranice procent, a tím taky barvy ikony, se dají jednoduše nastavit. Paměť se dá uvolnit kdykoli i ručně, ne jen automaticky. Program umí čistit schránku Windows, mazat recenty, měnit prioritu u spuštěných aplikací a měnit rychlost grafu. Zvuky se dají vypnout. Myslím, že dost pomáhá na netu, ani při celonočním pobytu už nejsou problémy s pamětí (počítače, ne mou).

Instalace:
Ke stažení nabízím dvě věci. Pochopitelně češtinu, ale i jiné zvuky, ty původní se mi zdáli strašné:-) Ale je na vás, zdali je použijete nebo zůstanete u standartních.
Ve složce wrtp_language je čeština. Je to v ZIPu a po rozbalení je nutno nakopírovat VŠECHNY *.ini soubory, ne jen češtinu !!! Kopírovat do složky language tam, kde je nainstalovaný WinRamTurbo Pro. Samozřejmě raději vypnout program při těchto záležitostech. Potom otevřete nastavení programu (ikonka s ozubeným kolečkem) a tam vyberete jazyk na Czech.
Ve složce wrtp_sounds jsou jiné zvuky, než v originále, jak už jsem uvedl, u původních jsem se normálně lekal:-) Umístit do složky sounds tam, kde je nainstalovaný WinRamTurbo Pro. Snad se vám budou líbit, dost jsem je vybíral.

Loučí se Vlamo

Download češtiny do programu WinRamTurbo Free 2.2 (73 kB)

Download češtiny do programu WinRamTurbo Pro 4.7 (41 kB)

Download češtiny do programu WinRamTurbo Pro 4.6 (41 kB)

Download upravených zvuků do programu WinRamTurbo Pro 4.x (62 kB) (fungují pro všechny verze)

Domovská stránka programu WinRamTurbo, kde naleznete vždy aktuální verze.

Autor:

Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Revmatoidní artritida může zkrátit život až o 15 let, varuje imunoložka

Premium Morové rány, pandemie tuberkulózy či cholery jako příčiny smrti medicína už takřka pohřbila. Nebezpečí ale číhá i u...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...

  • Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

5 tipů na aktivity s nejmenšími nejen v době pandemie
5 tipů na aktivity s nejmenšími nejen v době pandemie

Dochází vám nápady, co s miminkem nebo batolátkem podnikat? Máme pro vás tipy, které zaručeně vykouzlí pořádný úsměv na tvářích. A také víme, které...

Bohuš Matuš se oženil v Krtkově světě. Vzal si o 30 let mladší Lucii

Bohuš Matuš (47) a Lucie Palkaninová (18) jsou manželé. Vzali se ve středu odpoledne v rodinném parku Krtkův svět v...

Televize NBC odmítá vysílat Zlaté glóby, Cruise kvůli porotě vrací trofeje

Americká televize NBC nebude příští rok vysílat slavnostní předávání Zlatých glóbů. Rozhodla se tak po vlně...

Zatím jsem spíš studentka než modelka, říká šestnáctiletá dcera Kubelkové

Ivu Kubelkovou (44) si všichni pamatují první vicemiss roku 1996 a několikanásobnou vítězku ankety o nejkrásnější...

Právníci Applu se snaží dokázat, že Epic Store prodává porno

Během soudního sporu mezi společnostmi Epic a Apple přišla řeč i na obchod s nezávislými hrami Itch.io, jehož klienta...

Twitch se stává Pornhubem pro děti, zaplavily ho streamerky v bikinách

Streamovací služba Twitch má poměrně přísná pravidla pro zobrazování sexuálního obsahu, některé uživatelky v nich však...

Právě čtete