Středa 3. června 2020, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 3. června 2020 Tamara

WinOnCD

  12:00aktualizováno  12:11
Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.02.1041. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.02, tj. včetně Service Packu 2!

WinOnCD 6.x.x Power Edition + DVD Edition - větší obrázek z programu

WinOnCD 6.x.x Power Edition + DVD Edition

21.7.2003 - Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.02.1041. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.02, tj. včetně Service Packu 2! Použití s jakoukoliv jinou verzí může způsobit nepředvídatelné chování či problémy. Instalace je stejná jako u verze předchozí, případně je podrobně popsána v souboru Cti_me.txt.
Bye, Evzen

30.4.2003 - Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.01.1012.
Přináším vám 'pre-release' českého překladu vypalovacího programu WinOnCD 6. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.01, tj. včetně Service Packu 6.01a! Použití překladu s jakoukoliv jinou verzí může způsobit nepředvídatelné chování či problémy.

Přeloženo není úplně všechno, ale zatím jen ty nejdůležitejší základní části programu.
V některých částech programu (např. v informacích o disku nebo v zobrazení struktury menu Video CD a DVD) se nezobrazují správně české znaky. To není chyba překladu, ale samotného programu WinOnCD (zobrazuje texty pouze v západoevropské kódové stránce).
Věřím, že se vám překlad i tak bude líbit.

Přiznám se, že překlad nebyl nijak moc testován (pouze v anglických Windows 2000 se Service Packem 3), takže důrazně doporučuji zazálohovat alespoň nahrazované soubory. Samozřejmě uvítám jakékoliv zkušenosti s provozem na jiným systémech.

Instalace

 • Nejdříve ukončete program WinOnCD
 • Poté zazálohujte původní anglické soubory v adresáři programu WinOnCD (standardně C:\Program Files\Roxio\WinOnCD 6), které budou nahrazeny soubory přeloženými (například je přejmenujte). To pro případ, že by něco nefungovalo nebo že by se vám čeština nelíbila.
  Zde je pro úplnost seznam souborů:
  Cdcopy.c2l
  cdda.c2l
  cdplus.c2l
  lay_edi.dll
  LAYWOC.C2X
  photo.c2l
  Projectselect.dll
  vpack.c2l
  W4_src.dll
  Winoncd.exe
 • Poté rozbalte přeložené soubory z distribučního balíku do stejného adresáře
 • Spusťte program WinOnCD

  Bye, Evzen

  WinOnCD 5 Power Edition

  WinOnCD 5.x.x Power Edition

  Česká verze vypalovacího programu Roxio WinOnCD 5.0.5 Power Edition.
  Překlad vzniká velmi pomalu ve volných chvílích a zřejmě ještě dlouho nebude kompletně hotov, ale protože bych rád těm, kteří by rádi pracovali v českém prostředí programu, usnadnil práci, rozhodl jsem se zveřejnit zatím alespoň překlad toho nejdůležitějšího - hlavního programu.
  V překladu verze 5.0.5 nově přibyly překlady součástí pro kopírování CD a vytváření zvukových CD a CD-Extra.

  Bye, Evzen

  Česká verze vypalovacího programu Roxio WinOnCD 5.0.1 Power Edition a Roxio WinOnCD 5.0.2 Power Edition.
  Podnětem pro vznik tohoto překladu byl překlad Magorův, který je plný hrubých faktických a jazykových chyb (nějaké slovní a obrazové perličky jsou vypíchnuty na adrese http://auditorium.cdr.cz/messages/222/483.html), což ho činí nepoužitelným pro jakoukoliv seriozní práci.
  Překlad vzniká velmi pomalu ve volných chvílích a zřejmě ještě dlouho nebude kompletně hotov, ale protože bych rád těm, kteří by rádi pracovali v českém prostředí programu, usnadnil práci, rozhodl jsem se zveřejnit zatím alespoň překlad toho nejdůležitějšího - hlavního programu. Můžete jej použít do verze anglické (testováno) i do počeštěné Magorovy verze (netestováno).

  Instalace
  Před instalací je určitě dobré si zazálohovat soubor(y), které budete přepisovat, pro případ, že by něco nefungovalo tak, jak má. Dále je, doufám, samozřejmé, že před instalací ukončíte program WinOnCD.
  Podle toho, zda máte nainstalovánu verzi 5.0.1 nebo 5.0.2, rozbalte z odpovídajícího podadresáře distribučního balíku soubor WINONCD.EXE do adresáře, ve kterém máte nainstalován program WinOnCD (standardně je to C:\Program Files\Roxio\WinOnCD) a přepište jím původní soubor. Po následném spuštění programu WinOnCD by už tento měl naběhnout v češtině.

  Společné informace

  FAQ
  Q1: Proč je program distribuován v ZIPu a ne v nějaké přímo instalovatelné formě (EXE)?
  A1: Protože považuji znalost práce s komprimovanými soubory za základ při práci s počítačem. A taky proto, že samoinstalovatelné programy jsou nejen nebezpečné, ale predevším jsou podle mého názoru jen pro tupce. A to vy přece nejste, že?

  Jiné překlady
  Kromě překladu programu WinOnCD, který se Vám právě dostal "do rukou", jsem autorem překladů dalších vypalovacích programů CDRWin, Nero - Burning ROM a DiscJuggler.
  Najdete je na CDR serveru v sekci Software / Češtiny a na serveru Cestiny.cz v sekci SW pod písmeny "C", "N", resp. "D".

  Poděkování
  Děkuji lidem z auditorií serveru http://www.cdr.cz za pomoc a nápady pri překladech a správcům serveru za to, že takový server vůbec existuje. Také díky za poskytnuté místo na serveru pro mé překlady. V neposlední řadě díky i serveru Cestiny.cz, který také velkou měrou přispívá k šíření mých překladů.

  Kontakt
  Pokud by měl někdo pocit, že čeština je natolik dobrá, že by si její autor zasloužil nějakou odměnu, může vyjádřit svůj vděk zasláním dobrovolného příspěvku, jehož výši nechám na vašem vlastním uvážení, na číslo účtu 1024003147/5500.
  Připomínky k překladu prosím do auditorií o překladech nebo o programu Nero na výše uvedeném serveru (http://auditorium.cdr.cz), návrhy na změny tamtéž. Bystřejší uživatelé tam dokonce mohou objevit moji emailovou adresu, na které přijímám postřehy také.

  Evžen


  Download češtiny do programu WinOnCD 6.02.1041 PE + DVDE (2 246 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 6.01.1012 PE + DVDE (2 277 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.5 Power Edition (2 029 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.2 Power Edition (883 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.1 Power Edition (878 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Roxio.

  Program naleznete i na české stránce CDr.CZ, která se věnuje vypalování.

 • Autor:

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  • Další z rubriky

  Wise Care 365

  Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

  Gom Player

  GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

  ACDSee Photo Studio Ultimate

  Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

  FastStone Capture

  Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Astronauté z Crew Dragonu jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice

  Americká soukromá loď s lidskou posádkou Crew Dragon se připojila k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a astronauté...

  Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

  Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

  Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

  Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

  Když dobrota škodí. Jak zdravotníci z WHO otrávili půlku Bangladéše

  Případ Bangladéš zůstává nejčernější skvrnou na nedávné minulosti Světové zdravotnické organizace. Chuť být prospěšný a...

  SuperStar vyhrála Slovenka Barbora Piešová. Porotkyně Bagárová chyběla

  Česko Slovenskou Superstar 2020 se stala zrzka Barbora Piešová (19), která rozplakala svým finálovým výkonem porotu i...