WebReaper 9.8

  12:00aktualizováno  10. října 11:03
Pokud patříte k těm, kdo mají internet přes vytáčené připojení, jistě se vám nevyplatí připojovat se pro každou maličkost. Právě pro vás jsou tu programy pro offline prohlížení, kam patří právě i WebReaper. V češtině se s ním pracuje velmi jednoduše.

WebReaper - větší obrázek z programu

Pokud patříte k těm, kdo mají internet přes vytáčené připojení, jistě se vám nevyplatí připojovat se pro každou maličkost. Právě pro vás jsou tu programy pro offline prohlížení, kam patří právě i WebReaper. S jeho pomocí si jednoduše vybrané www stránky natáhnete na váš pevný disk, odkud si je pak můžete prohlížet bez nutnosti být připojeni k internetu. Takových programů je velká spousta, ale mě se osvedčil právě WebReaper, který nejen, že je zdarma, jednoduchý, umí obsah www filtrovat, ale nové filtry si můžete i sami nadefinovat a to docela jednoduše. Co je ale pro modemáře největší plus - program umí spolupracovat s urychlovačem stahování GetRight, který zrychlí stahování velkých souborů nebo obrázků. Opravdu stojí alespoň za odzkoušení.

Instalace češtiny:
Před instalací češtiny doporučuji zálohovat soubory - WebReaper.exe a WebReaper.chm.
Po spuštění patche s čestinou se jednoduše řiďte pokyny v okně patchovacího programu, snad jediné co je potřeba nastavovat je cesta k programu, pokud jste ji při instalaci nejak měnili (běžně "C:\Program Files\WebReaper\WebReaper.exe"). Pokud bude vše běžet jak má, počeštěn bude jak program samotný tak i nápověda k programu.
POZOR: musíte dodržet verzi programu, ta musí být 9.8 , při jiné verzi vám patch vyhodí chybu.
V překladu je několik věcí, které jsem nepřekládal, jde ale o maličkosti. Při překladu nápovědy jsem taky udělal malou chybu v jejím skládání a proto se vám při jejím otevření nabídne hned "Sestavení komplexních filtrů", za tuhle chybu se omlouvám, ale není to snad tak závažné.
Další chyby, na které mě upozorníte, se budu samozřejmě snažit opravit.

Příjemné offline prohlížení přeje Tyzby

Download češtiny do programu WebReaper 9.8 (501 kB)

Domovská stránka programu WebReaper.

Instalaci programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ.

WebReaper - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Najdete na iDNES.cz