Vplayer 0.6e

  12:00aktualizováno  12:46
VPlayer je polský DivX video přehrávač s podporou skinů. Umí otevřít tyto typy souborů: VPL, ASF, AVI, MPA, MPEG, MPE, MPG, WMV, DAT. V tomto článku naleznete češtinu pro uvedenou verzi programu.

Vplayer - větší obrázek z programu

VPlayer je polský DivX video přehrávač s podporou skinů. Umí otevřít tyto typy souborů: VPL, ASF, AVI, MPA, MPEG, MPE, MPG, WMV, DAT.
Přehrává dobře i na slabších PC, velmi dobře se ovládá a obsahuje funkce, které v jiných free přehrávačích nenajdete. Jedna z nich je editor titulků a druhá funkce umožňuje vytvořit vlastní autorun pro CD. Kdo si zvyknul na BSPlayer, těžko asi na něj přejde, ale vytváříte-li vlastní video CD je to velmi vhodný přehrávač pro tento účel.

Instalace češtiny:
Program je nabízen ve dvou verzích a to jako standard verze (zip - 640 kB), kterou po stažení stačí rozbalit do jakéhokoliv adresáře a spustit. Druhá, plus verze (install - 4 MB) je rozšířena o funkci tvorby autorunu pro CD. Češina je použitelná pro obě verze. Stáhměte a rozbalte soubor s češtinou do složky programu, tam, kde je umístněn spouštěcí soubor (VPlayer.exe). Pokud by čeština na stránce s programem ještě nebyla, můžete si jí stáhnout z mých stránek (vždy aktuální).

Sezob

Download češtiny do programu Vplayer 0.6e (31 kB)

Domovská stránka programu Vplayer.

Domovská stránka autora češtiny, Sezoba, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz