Ulead DVD Workshop

  12:00aktualizováno  2. června 7:54
Nová verze 2.232 je lépe propracovaná a obsahuje více možností. Lepší šablony, slideshow, vypalování na DVD, vytváření SVCD a VCD apod. Připravil jsem vám češtinu.

Ulead DVD Workshop

Ulead DVD Workshop 2.232

Tento překlad byl proveden do programu Ulead DVD Workshop verze 2.232. Ale pozor!! Jde pouze o update o velikosti 16.7MB ze dne 20.07.2005, takže je nutné si nejdříve nainstalovat full nebo retail verzi Ulead DVD Workshop 2.0, poté nainstalovat update a nakonec překlad. Update řeší plnou podporu vypalování disků DVD-R DL a další ochryny proti kopírování.

Popis programu

Ulead DVD Workshop je výkonný a flexibilní nástroj pro tvorbu DVD disků, díky kterému můžete dosahovat profesionálních výsledků. Aplikace vám umožní zachycení a převod jakéhokoliv video do formátu MPEG ve vysoké kvalitě. Dále si můžete vytvářet playlisty, přidávat titulky a další audio stopy (zahrnuta je podpora i pro Dolby AC-3).
Můžete tak vytvořit DVD disk, který bude vypadat velmi profesionálně a to jak po stránce kvality, vzhledu tak i nastavení. Navigační menu si můžete vytvořit z předpřipravených šablon, nebo vytvořit kompletně vlastní z přítomných nástrojů.
Linkování videosouborů probíhá pouhým přetažením (drag and drop), ovládání je tedy velmi jednoduché. Vytvořit si můžete i pohyblivé pozadí. Před vypálením si můžete vše vyzkoušet nanečisto. Svůj výtvor můžete pak vypálit jako DVD, VCD nebo SVCD ve vaší CD/DVD vypalovačce.

Download češtiny do programu Ulead DVD Workshop 2.232 (274 kB)

Download češtiny do programu Ulead DVD Workshop 2.0 (2 125 kB)

Download češtiny do programu Ulead DVD Workshop 1.1 (2 786 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Ulead Systems.

Ulead DVD Workshop - větší obrázek z programu Ulead DVD Workshop - větší obrázek z programu Ulead DVD Workshop - větší obrázek z programu Ulead DVD Workshop - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Najdete na iDNES.cz