TuneUp Utilities 2006

  12:00aktualizováno  25. října 6:52
TuneUp Utilities 2006 učiní Windows rychlejšími, bezpečnějšími a pohodlnějšími. Všechny důležité aspekty konfigurace systému, zabezpečení, úklidu a údržby jsou zahnuty v jediném, graficky příjemném, zpracování. Čeština usnadní jeho ovládání.

TuneUp Utilities 2006 - větší obrázek z programu

TuneUp Utilities 2006 učiní Windows rychlejšími, bezpečnějšími a pohodlnějšími. Všechny důležité aspekty konfigurace systému, zabezpečení, úklidu a údržby jsou zahnuty v jediném, graficky příjemném, zpracování. TuneUp Utilities obsahují 14 nástrojů, pomocí kterých si můžete přizpůsobit prakticky cokoli počínaje přihlašovací obrazovkou Windows Xp přes různé optimalizace systému a připojení až po obnovování smazaných souborů.
Například TuneUp SystemControl vám umožní si snadno přizpůsobit operační systém podle vašich představ a potřeb. Můžete vypínat a zapínat speciální efekty, zabezpečit systém nebo do Internet Exploreru přidat užitečné funkce.
Pomocí TuneUp Styler 2 zase můžete dát Windows nový jednoduchým nahrazením standardních systémových ikon, vizuálních stylů nebo přihlašovacích obrazovek Windows XP.
Oprava problémů a odebírání nepotřebných souborů má na starosti TuneUp DiskCleaner.
Dalším užitečným nástrojem je TuneUp RegistryCleaner, který hledá a opravuje problémy způsobené chybnými vstupy a odkazy v registrech Windows.
Nepotřebné programy můžete pohodlně odebrat pomocí nástroje TuneUp Manažer odinstalátorů. TuneUp RegistryCleaner optimalizuje výkon počítače, můžete si nastavit úklid 1 klepnutím, ve kterém jsou zahrnuty všechny nejčastěji vykonávané úkoly (např. čištění pevných disků a registrů). To je jen stručný popis několika nástrojů.
Veškeré změny provedené v konfiguraci jsou ukládány a lze je kdykoli obnovit pomocí nástroje Centra záloh TuneUp.

Poznámka: Zvláštní poděkování patří Heavymu, který mne jednak k tomuto programu přivedl (za což jsem mu neskonale vděčný:-)), v této verzi se postaral o grafické prvky a byl hlavním testerem češtiny. Díky

Download češtiny do programu TuneUp Utilities 2006 5.0.2331 (869 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy TuneUp Software International.

Domovská stránka autora překladu, TimeRa, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Najdete na iDNES.cz