Spam Bully

  12:00aktualizováno  31. ledna 9:23
Možná znáte tento antispamový program, ale nevíte, že je již lokalizován do češtiny. Každopádně ač je moje čeština přímo v instalaci, našel jsem v něm chyby a tak to napravuji opravou.

Spam Bully 3 - větší obrázek z programu

Spam Bully 3

Pokud ještě patříte mezi ty nešťastné, kteří jsou nuceni třídit své emaily od všudypřítomné nevyžádané pošty, jelikož se Vám zatím nepodařilo najít ten správný program k odfiltrování spamu, nabízím Vám řešení v podobě výborného filtru SpamBully 3.0.0.25. Program sice nemaže zprávy přímo na poštovním serveru, jako některé jiné filtry, ale velice účinně je třídí a Spam přesunuje do zvláštní složky, ze které je může dle Vašeho přání po zvolené době automaticky odstraňovat. Výhoda tohoto způsobu je právě v tom, že v případě omylu nebude dobrá zpráva ihned permanentně odstraněna.
Program má již můj překlad v sobě integrován, ale když jsem si nainstaloval nejnovější verzi a zjistil co se stalo s češtinou, musel jsem okamžitě zareagovat. Nějakým záhadným způsobem se mi do překladu dostaly slovníkové překlady hlavních měst (asi nikdy nepochopím jak), aniž bych si toho dříve všiml a nebo mě někdo z uživatelů upozornil. Některé názvy států a hlavních měst jsou opravdu "bravůrně" přeloženy. Jelikož bych se nerad potýkal s obviněním za "hanobení států celého světa", opravil jsem překlad a poslal autorovi programu. Než se mu však podaří češtinu zakomponovat do instalace, nabízím Vám překlad touto cestou.

Instalace: stačí rozbalit a nahradit jazykový soubor "translation.dat" ve složky s programem, standardně bývá C:\Program Files\Axaware\Spam Bully 3 for OE. Pro aktivaci překladu je nutno Outlook Express nebo Microsoft Outlook restartovat. Myslím si, že překlad bude fungovat i na ostatní verze programu Spam Bully 3.x.x.xx

Krásné svátky přeje DomKvalitní filtrování a co nejméně spamu přeje Dom.

Spam Bully 2 - větší obrázek z programu

Spam Bully 2

Možná znáte tento antispamový program, ale nevíte, že je již lokalizován do češtiny. Na stránkách výrobce brzy přímo tato čeština vyjde (možná již vyšla, ale zatím to autor programu nikde neuvádí) a tak Vám ji zde nabízím. Pokud Vás denně obtěžují desítky nevyžádaných zpráv, možná se rozhodnete tento program vyzkoušet.

Spam Bully je mohutný nástroj na rozeznávání a roztřídění nevyžádaných zpráv. Používá důmyslný filtr Bayesian, který je schopen se učit a přizpůsobovat. Program využívá seznam přátel a spamerů, je možno zakázat nebo povolit libovolné jazyky, země, slova či celé fráze. Můžete si také zvolit, zda chcete zakázat určitou adresu, nebo hned celou doménu. Vlastností programu je také schopnost odesílatele spamu potrestat, nebo se např. "tvářit", jako by Vaše adresa neexistovala.
Možnosti programu jsou opravdu veliké a záleží jenom na Vás zda se rozhodnete program vyzkoušet.

Instalace češtiny: Soubor translate.xml extrahovaný z archivu nakopírujte do adresáře s programem - zřejmě to bude C:\Program Files\Axaware\Spam Bully 2 for OE. Původní soubor tím bude přepsán a Vy si již po novém spuštění programu vyberete svůj oblíbený jazyk z menu Spam Bully -> Configure Spam Bully -> User Interface -> Select language.
Kvalitní filtrování a co nejméně spamu přeje Dom.

Download češtiny do programu Spam Bully 3 for Outlook and Outlook Express (136 kB)

Download češtiny do programu Spam Bully 2 for Outlook Express (112 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy SpamBully.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Najdete na iDNES.cz