Sonic DVDit

  12:00aktualizováno  14. ledna 9:06
Pokud chcete tvořit své vlastní DVD, potřebujete k tomu většinounějaký slušný a jednoduchý program. A právě Sonic Solutions DVDit by vám mohl vyhovovat, zvláště když k němu máte nyní i češtinu do verze Pro HD 6.3 630B91A.

Sonic DVDit - větší obrázek z programu

Sonic DVDit Pro HD 6.3 630B91A

Jak už napovídá "přívlastek" HD, zaměřuje se tato verze na média HD a Blu-Ray. Přibylo několik nových funkcí a hlášek, ale uživatelské rozhraní se oproti předchozí verze neliší. Ovšem jedna změna je hned viditelná. Z názvu zmizelo slovo Solutions, proč, to opravdu nevím a ani to není nikde zdůvodněno. Ale to určitě nikomu vadit nebude.

DVDit! je produktem tradičního výrobce DVD authoring systémů – společnosti Sonic Solutions. DVDit! reprezentuje software nové generace na tvorbu DVD v jiných než holywoodských podmínkách. Slučuje v sobě širokou paletu vlastností s neuvěřitelně jednoduchým ovládáním Výroba titulů pomocí DVDit! je velice rychlá: začnete se svými sestříhanými audio a video sekvencemi, která DVDit! automaticky převede do odpovídajícího formátu vyžadovaného pro DVD. Následně se importuje pozadí, tlačítka, texty, efekty a další ovládací prvky za účelem vytvoření menu. Pak můžete propojit audio a video soubory s menu a vytvořit tak interaktivní prezentaci, výukovou aplikaci nebo jakýkoliv jiný interaktivní multimediální projekt. Až skončíte, DVDit! zaznamená celý obsah přímo na DVD-R nebo CD-R.
DVDit! je nejlevnější varianta určená pro základní DVD authoring, například archivace domácího videa. S DVDit! je již možné tvořit strukturálně náročnější projekty. DVDit! přidává možnost práce s jazykovými variantami projektu.

Oproti základní verzi se verze Pro v ničem prakticky neliší. Rozdíl je jen v tom, že program obsahuje ještě podprogram Express Labeler 2, který (ač jsem se snažil jak chtěl) tak nešel přeložit. Neustále se mi zobrazoval v angličtině i když jsem překlad provedl. Takže tento podprogram není přeložen.

Instalace se provádí přes patche. Stačí se jen jim řídit.
Poznámka: Program nelze ze stránek stáhnout ani jako trial verze. Jedině přímo zakoupit.

Download češtiny do programu Sonic DVDit Pro HD 6.3 630B91A (130 kB)

Download češtiny do programu Sonic Solutions DVDit Pro 6.0 604B78A (103 kB)

Download češtiny do programu Sonic Solutions DVDit 6.0 604B57A (102 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Sonic Solutions.

Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Najdete na iDNES.cz