Diskuse k článku

Otázky pro... Ivana Štromera

V operačním systému Windows najdete funkci zvanou Správce úloh (v orig. Task Manager), která přináší přehled všech aktuálně spuštěných souborů a aplikací. Security Task Manager nabízí svého správce zcela přepracovaného a doplněného pokročilými funkcemi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jara

Dodatek k Copare It!
http://cestiny.idnes.cz/pc/compareitczgeralt.html
0/0
12.5.2004 12:58

bonobo

i'm looking too for GSNotes 2.6 serial

Thanks

Bonobo, France

0/0
20.12.2003 6:37

don Vito

serial

Ahoj,je to asi blbost,ale může mi někdo darovat serial na 2,6??

moc vám děkuji

0/0
7.12.2003 9:34

RESpit

čeština
Češtinu k programu nabízí sám výrobce ke stáhnutí v multi jazykovém balíčku a předpokládám, že bude podporována i v dalších verzích stejně tak, jako byla i v předchozích.  Pouze by mne zajímalo, zda překlad je Vaše práce nebo pouze použitý balíček přímo od tvůrců programu .
0/0
24.9.2003 7:22

Ivan Štromer

Jak je to s překladem programu
Na Váš dotaz odpovídám, že čeština nabízená zde na stránce Češtiny, je můj vlastní výtvor, jako jsou všechny  jazykové mutace obsažené v Language balíčku vlastním výtvorem dobrovolných přispěvatelů různých zemí Evropy. Výrobce sám jazykové mutace nevytváří (ani by to sám nedokázal), je na těchto spolupracovnících v tomto ohledu zcela závislý. Nový jazykový soubor češtiny pro tento program jsem vytvořil pro to, že dosavadní soubor češtiny pana Daniela Homina obsahoval řadu překladatelských chyb. V současné době jazykový balíček (Language Pack) programu obsahuje češtinu mé ""výroby"", stejný, jaký lze stáhnout z této stránky. I nové verze programu budou - podle vyjádření výrobce - nabízet aktualizovaný soubor češtiny z mé ""dílny"". Sledujte nové verze. Váš Ivan Štromer
0/0
31.10.2003 6:18

Peter SMELIK

Už existuje 3.x...
Viete o tom ? Nechystáte sa vrhnut aj na nu  !?? :-)
0/0
12.7.2003 3:13

Najdete na iDNES.cz