Roger Wilco

  12:00aktualizováno  27. dubna 2005 12:26
Roger Wilco je jednoduchý prográmek pro hlasovou komunikaci přes internet nebo místní síť. Takových je na internetu spousta, odlišuje jej ale jeho určení. Byl vytvořen pro hlasovou komunikaci ve hrách.....

Roger Wilco - větší obrázek z programu

Roger Wilco je jednoduchý prográmek pro hlasovou komunikaci přes internet nebo místní síť. Takových je na internetu spousta, odlišuje jej ale jeho určení. Byl vytvořen pro hlasovou komunikaci ve hrách. To znamená, že vám nebude blokovat zvukovou kartu a normálně uslyšíte všechny zvuky ve hře. Ovšem pozor – program nefunguje na všech zvukových kartách – je možné že budete moci pouze pouslouchat, ale nebude vám dovoleno vysílat. Tady pak pomůže jen download nových driverů, nebo výměna zvukové karty. Ale každopádně stojí za to program alespoŇ vyzkoušet.

Toto je můj teprve druhý dokončený překlad do češtiny, proto omluvte případné gramatické chyby. Překlad bohužel není úplný – nepovedlo se mi přeložit 4 záložky v hlavním menu programu, ukazatele statusu připojení na kanál, systémové hlášení programu a dvě další maličkosti v proramu.

Instalace:
Program je freeware – nejdříve si jej stáhnete na dole uvedené domovské stránce. Poté jej nainstalujte a přepište spouštěcí soubor českou verzí a je hotovo.

Download češtiny do Roger Wilco CZ (68 kB)

Domovská stránka programu Roger Wilco, kde si lze program stáhnout.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Advantage Consulting, s.r.o.
ABSOLVENT FIRMWARE PROGRAMÁTOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeňský kraj
nabízený plat: 30 000 - 45 000 Kč

Najdete na iDNES.cz