Diskuse k článku

Otázky pro... Tyzbyho

RIP Vinyl je program, určený pro převod gramofonových desek a nahrávek z magnetofonových pásek do digitální podoby, tou nejsnaší cestou. A moje čeština vám podobné kousky s muzikou ještě mnohem více usnadní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Radek Vondráček

RIP Vinyl nyní v češtině i oficiálně

Od dnešního dne je RIP Vinyl dostupný v češtině i oficiálně - ve spolupráci s autorem byl český překlad UI a bublinové nápovědy začleněn do oficiální verze programu (jak do demoverze, tak do plné verze).

Prosím o odstranění této češtiny ze serveru - nabízený EXE soubor je EXE souborem registrované verze a pan Wieser (autor programu) si nepřeje, aby byl volně dostupný (jakkoli je k jeho spuštění potřeba ještě licenční číslo).

Díky,
Radek Vondráček
JIMAZ s.r.o.

0/0
25.1.2005 6:35

Vladimír Jemelík

Problem

Včera jsem si tu češtinu zkusil nainstalovat, mám koupenou stejnou verzi jako je ta čeština a přestala fungovat regulace vybuzení signálu a to tak, že se hovala chaoticky a vybuzení si dělalo co chtělo bez ovlivnění posuvníkem. V počeštěných textech chyběla písmenka, nebo byly háčky kde nepatří. Po chvilce laborování jsem to vzdal a vrátil se k původnímu souboru, který je sice anglický, ale funguje bezchybně. Mám to nainstalované na W98SE, ale v OS by neměl být problém. Navíc vzhledem ke ""složitosti"" ovládámí programu je ta čeština spíše kosmetická záležitost.

0/0
7.1.2005 9:37

tyzby

Zobrazování přebuzení
Opravdu se zobrazování vybuzení signálu, zobrazuje zcela nestandartně, namísto původního z dola nahoru se v překladu zobrazuje z leva do prava, jak je vidět i na přiloženém obrázku. Tenhle jev se začne vyskytovat jen při přeložení prvního zdroje, což je bohužel právě hlavní okno programu. Pokud nechám první zdroj bezezměn, je vše v pořátku, ale k čemu takový překlad. Dá se namítnout k čemu takový, který vlastně program přímo przní, to je taky pravda. Snažil jsem se program prostě přeložit i za cenu téhle chyby, na kterou jsem měl alespoň v návodu upozornit, to je pravda. Co se přebuzení týče, je možné se orientovat podle ukazatelů maximálních hodnot na střední stupnici, ty jsou ale velmi špatně vyditelné pro svou velikost. Ovšem pokud změníte jazyk na jiný, vybuzení se zobrazuje jak má. Tedy se dá říct, že samotný překlad je pouze pro zjištění popisku tlačítek a co který jezdec vlastně obsluhuje. Pokud budete tedy chtít korektně vyladit přebuzení signálu je nutné si zvolit jiný jazyk a po nastavení se třeba vrátit k češtině. Určitě na tuto chybu nemá vliv používaný system, je to prostě chyba překladu, kterou jsem měl určitě zveřejnit . Je to moje druhá věc co jsem přeložil a zveřejnil , ale ani to mě neomlouvá.
0/0
8.1.2005 3:13

Wieser Software

We at ripvinyl.com are working on a version that officially supports the czech language.

Anthony Wieser
Wieser Software Ltd

 

0/0
7.1.2005 9:22

Acutus

Jestli to není tím že na netu je jen novější verze než na kterou je překlad
0/0
6.1.2005 9:31

tom

Cituji - Pokud program nemáte nainstalovaný na vašem disku, dá se přeložený soubor samostatně spustit, bez nějaké instalace (tedy alespoň mě to tak fungovalo na dalšim PC) - to je nějaký divný,protože to po mě chce serial number,jinak se to ani naspustí.Díky za případnou odpověď.
0/0
6.1.2005 1:14

tyzby

Omlouvam se
Musim se omluvit všem kdo zkoušeli ten samotnej exe soubr spustit. Zkoušel jsem to na dvou strojích, ale až teď jsem si, diky tobě ověřil, že instalovanej byl program na obouch. S tim seriovým číslem je to samozřejmost, je to plná verze nikoli Demo které stahneš ze stránek, to do skladeb vkládá pípnutí a přišlo my v celku zbytečné demo verzi překládat, ale pokud bude zájem proč ne. Ještě jednou se za chybu omlouvam.
0/0
6.1.2005 9:39

Najdete na iDNES.cz