Power VCR II

  12:00aktualizováno  25. října 9:22
A je tu opět pokračování češtin do programu určených pro ovládání televizních karet. Tentokrát doplnění série češtin do programu Power VCR II V3.0. do mutace Deluxe.

Power VCR II - větší obrázek z programu

Power VCR II Deluxe 3.0

A je tu opět pokračování češtin do programu určených pro ovládání televizních karet. Tentokrát doplnění série češtin do programu Power VCR II V3.0. do mutace Deluxe.
Skutr

Power VCR II Pro 3.0

Obrátilo se na mě pár majetnějších uživatelů PC, kteří používají Power VCR II Pro, tak jsem pro ně upravil stávající češtinu i pro tuto verzi programu. Tento program disponuje oproti verzi standart dalšími funkcemi jako je převod videosouborů do různých formátů. Dále pak převod videa přímo z kamery do různých videoformátů. Instalace je stejná jako u standartní verze.
Skutr

Power VCR II 3.0

Vážení uživatelé televizních karet, před týdnem jsem Vám nabídl češtinu do zajímavého prográmku K!TV XP, který umožňuje prostřednictvím TV karty sledovat na Vašem PC televizi. A protože jsem v jádru člověk pracovitý, mám tady pro Vás další výtvor. Tentokrát to je do "komerčního programu" Power VCR II V3.0. Píši v uvozovkách, protože ho někteří výrobci hardwaru (TV karet, grafických karet) přidávají jako bonus ke svým výrobkům. Tento program ale není určen jen ke sledování televize, je chopen ve spolupráci s Power DVD přehrávat DVD disky, přehrávat i VCD, umí i jednoduchý střih, plánování a nahrávání TV programů do Vašeho počítače. Doufám že s ním budete spokojeni. Je přeloženo skoro vše, až na některá chybová hlášení. Zde jsem neměl jistotu, ve správnosti překladu, tak jsem to nechal v originále. Toto je základní verze, ale pokud jste někdo použili na aktualizaci patch 2201f z "CD Programy vybírá CHIP 9/03", čeština nepůjde nainstalovat, V tom případě musíte použít druhou verzi označenou Power VCR II V3.0 Patch 2201f CZ .

Instalace je snadná, rozbalte archív, spusťte patch a řiďte se pokyny na monitoru.

Skutr

Download češtiny do programu Power VCR II Deluxe 3.0 (569 kB)

Download češtiny do programu Power VCR II Pro 3.0 (569 kB)

Download češtiny do programu Power VCR II 3.0 (721 kB)

Download češtiny do programu Power VCR II 3.0 Patch 2201f (721 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy CyberLink.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Najdete na iDNES.cz