Photo Slideshow Creator

  19:24aktualizováno  19:24
Photo Slideshow Creator je šikovný nástroj určený k vytvoření ozvučených prezentaci s krásným přechodovými efekty. Čeština je pro verzi 3.0
Photo Slideshow Creator

Photo Slideshow Creator | foto: Bonusweb.cz

Photo Slideshow Creator je šikovný nástroj určený k vytvoření hudebních prezentací s krásnými přechodovými efekty. Tento program vám umožní přidat neomezený počet fotografií a popisků, používat témata a mnohem více (pouze v registrované verzi). Po vytvoření prezentace ji lze uložit jako spustitelný soubor (EXE), šetřič obrazovky nebo video, včetně full HD.
Foto slideshow software má pohodlné, vícejazyčné rozhraní, které je snadné se naučit. Vytvořit nezapomenutelné prezentace vysoké kvality během několika minut! Nová verze zahrnuje schopnost vypálit prezentaci na DVD.
Desítky klasických a moderních přechodových efektů udělá vaší prezentaci obzvláště výraznou. Můžete použít klasické přechody, jako je rozpuštění a moderní ty, které obsahují listování, zvlnění a hvězdy…
Vytvořte působivé hudební prezentace - dynamické nebo romantické! Tento program vám umožní přidat neomezený počet hudebních souborů jako např. MP3, WAV, WMA. Hudba na pozadí vytvoří speciální atmosféru pro vaši prezentaci….
Převod vaši prezentaci na video! Foto slideshow software podporuje všechny populární kodeky, včetně DivX, MPEG4, H.264, 3GP.
Obsahuje předdefinované nastavení pro různé výstupy - od jednoduchého video telefonu k brilantní plné HD video…
Vytváří působivé prezentace pro mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony, komunikátory, iPhone, iPod, Sony PSP a přehrávače.
Hudební prezentace na mobilu jsou skvělý způsob, jak ukázat fotky. Je podporována většina moderních telefonů!
Specifické pro Photo Slideshow Creator je funkce virtuální obrazovky. Ukažte svou prezentaci na obrazovce virtuálního televizoru nebo počítačového monitoru, na stránce dokument, v okně banneru , nebo dokonce v kině. Zde nikdy předtím nic takového nebylo!
Photo Slideshow Creator převede prezentaci do video formátů, které jsou optimální pro PC a MAC, mobilní telefony a přehrávače, videa pro nahrávání na video hosting a sociální stránky. Nyní můžete snadno dát vaši prezentaci na YouTube, Facebook, MySpace a mnoho dalších oblíbených míst. Překvapte své přátele originální prezentací!
Foto slideshow software obsahuje hodně profesionálně navržených šablon, stylů titulků a obrázků na pozadí.

Přeji vám co nejlepší prezentace s Photo Slideshow Creator!

Download češtiny do programu Photo Slideshow Creator 3.0 (147 kB)
Download češtiny do programu Photo Slideshow Creator 2.71 (144 kB)

Domovská stránka programu Photo Slideshow Creator.

Domovská stránka autora překladu, Jiřího Russe, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz