Opera 9

  12:00aktualizováno  4. května 2007 7:51
Společnost Opera vydala novou verzi nejoblíbenějšího prohlížeče u nás. Pod názvem OPERA 9 se skrývá více funkcí. Zatím jde o testovací program, takže tomu napovídá i čeština. Jde pouze o 98% překlad.

Opera 9 - větší obrázek z programu

Opera je rychlý, uživatelsky velmi příjemný internetový prohlížeč, u kterého si můžete snadno měnit design. Příjemné jsou také klávesové zkratky, které zrychlí podstatně práci.
Program samozřejmě podporuje všechny standardní technologie (Java, JavaScript, CSS, Macromedia Flash, ...). Obsahuje také vestavěný e-mailový klient.
Na tento program jsem připravil svou verzi češtiny. Protože zatím jde o testovací verze programu (řada 9), napovídá tomu i čeština. Jde pouze o 98% překlad, ale jakmile se verze ustálí, samozřejmě jí došperkuji (nyní vychází co týden další build).

Instalace:
Jedná se o samostatné soubory ve složce zip. Tyto soubory zkopírujte tam, kde máte nainstalovanou Operu. Např.: C:\\Program Files\Opera\

Upozornění:
Tato čeština je funkční pouze pro danou verzi a originální překlad bude omezen. Příčinou je převedení některých slov, nebo vět, na čísla, které obsahuje pouze český překlad. Díky za pochopení.

Download češtiny do programu Opera 9 Beta build 8246 (77 kB)

Download češtiny do programu Opera 9 Beta build 8219 (77 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Opera Software.

Instalaci programu naleznete též na serveru Sosej.CZ.

Domovská stránka autora překladu, Michala Sedláčka, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Najdete na iDNES.cz