Opera 7.5x

  12:00aktualizováno  4. června 2005 12:24
Opera je rychlý webový prohlížeč se zabudovanými e-mailovými a chatovacími klienty - jedna aplikace pro většinu vašich internetových aktivit. I díky vaší spolupráci jsem našel chybky v překladu a rozhodl se je opravit. Kdo si tedy stáhl překlad před tímto datem, prosím, zkuste tento novější.

Opera - větší obrázek z programu

Opera je rychlý webový prohlížeč se zabudovanými e-mailovými a chatovacími klienty - jedna aplikace pro většinu vašich internetových aktivit. Pro rychlejší přístup k funkcím prohlížení umožňuje přizpůsobení panelů nástrojů, změnu vzhledu, používání gest myši a klávesových zkratek. Vývojáři Opery pamatovali hlavně na jednoduchost, užitečnost a podporu otevírání co nejvíce webových stránek.

Co je přeloženo
Přeložil jsem všechno, co přeložit šlo:

 • Hlavní program
 • Nápověda
 • Soubor Readme
 • Licenční ujednání
 • Zásuvné moduly (Plug-iny)
 • Odinstalátor

  Pokyny k instalaci
  Instalace této češtiny je jednoduchá. Stačí následovat pokyny instalátoru a když budete vyzváni, zadat složku, ve které máte prohlížeč Opera nainstalován (ani to ale snad nebude třeba, instalátor by si měl sám zjistit, kde je Opera nainstalována). Archív, ve kterém je čeština zabalena, byl vytvořen WinRARem verze 3.0.
  POZOR!!! Ještě než nainstalujete češtinu tak s zkotrolujte, že máte nainstalovanou správnou verzi Opery. Tato čeština je určena pro verzi 7.5x. Verzi nainstalované Opery zjistíte spuštěním Opery a zvolením Help -> About Opera
  Poté, co instalátor nainstaluje všechny soubory, spusťte Operu a vyberte Tools -> Preferences -> Languages. V tomto dialogovém okně klikněte na tlačítko Choose vedle textového pole. Vyberte jazykový soubor cesky.lng, který je umístěn v adresáři, kde je Opera nainstalována (standardně C:\program files\opera75)

  Odinstalace
  Pokud se vám čeština nebude líbit, můžete ji odinstalovat vybráním "Odinstalovat češtinu" v nabídce Start -> Programy -> Opera

  Download češtiny do programu Opera 7.5x (1 152 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Opera Software.

  Domovská stránka autorů překladu, skupiny AlfaByte, díky za návštěvu.

 • Autor:

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Wise Care 365

  Wise Care 365

  Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

  FastStone Capture

  FastStone Capture

  Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

  Najdete na iDNES.cz