MWsnap 3.0.0.74

  12:00aktualizováno  10. července 8:07
Zdarec palec, nová čeština a nutná, protože stažená verze nemluví plně česky, pěkných pár věcí přidáno anglicky na ""last time""... Zachytávač obrazovek, který je free a při hodnocení prominentních serverů mívá 5 hvězdiček a vysokou oblíbenost. Ideální pro rychlé běžné použití. Malý na instalaci, ale velmi dobrý, budete silně překvapeni! Více na stránce stažení.

MWsnap - větší obrázek z programu

Je FREE a opravdu skvělý! Najděte mi jiný takový free v této oblasti a já se zastřelím. Není to žádná dětská hračka, ale velmi dobrý zachytávač obrazovek - a mluví česky:-))). Na vylepšování se trvale pracuje, brzy se dočkáte dalších vylepšení. Předčí i spoustu shareware programů!

Pár rad:
- nestahujte MWSnap pomocí Download Acceleratoru, GetRightu, Mass Downloaderu apod., protože stránky autora toto nepodporují!!! Stáhněte soubor pomocí prohlížeče. Mně se to sice pomocí DAP povedlo, ale až soubor ZIP, možnost 2, jinak jsem byl 3x neúspěšný, protože jsem na to zapomněl.
- máte-li soubor stažen v ZIP, kam jej rozbalíte, tam taky pracuje, nemá instalaci.
- Kdo si myslí, že má SnagIt a už nic nepotřebuje, je asi trochu na omylu. Používám MWsnap TRVALE a Snaga beru jen na složitější věci. Pokud budete mít oba, mohou být oba spuštěni, ale nastavte si klávesové zkratky tak, aby nedošlo ke konfliktu. Osobně mám trvale zapnutý MWsnap a Snaga spouštím pouze ručně v případě potřeby.

Hojas, Vlamo

Download češtiny do programu MWsnap 3.0.0.74 (8 kB)

Domovská stránka programu: www.mirwoj.opus.chelm.pl nebo www.mirekw.com

.
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Najdete na iDNES.cz