mobile PhoneTools

  12:00aktualizováno  19. června 8:41
Program mobile PhoneTools slouží pro komunikaci mobilních telefonů Motorola s počítačem. Jedná se o další aktualizaci češtiny naverzi programu mobile PhoneTools 4.36c.

mobile PhoneTools - větší obrázek z programu

Upozornění

Rád bych upozornil čtenáře, že od verze 4.5.1c vychází program v češtině již přímo od výrobce, a to včetně nápovědy. Ukončuji tedy tímto překládání dalších verzí, prosím, nepište si o ně.

mobile PhoneTools 4.36c

Až na několik nových "hlášek", lépe propracované kontakty a možnost komunikace s Wi-fi zařízením, nedošlo oproti předchozí přeložené verzi k zásadním změnám.

mobile PhoneTools 4.21a

Tento překlad byl proveden do programu Motorola Phone Tools verze 4.21a, ale POZOR! Původně jsem nainstaloval verzi 4.04b, přes kterou se mi provedla automatická aktualizace, takže nevím, zda bude fungovat uživatelům, kteří si nainstalovali verzi 4.21a přímo.
POZNÁMKA: Nemíním dělat překlady do všech "odnoží" tohoto programu, protože nevlastním mobil Motorola a tento překlad jsem udělal pouze proto, že neustále dostávám emaily pro přeložení tohoto programu a proto, že si kámoš koupil Motorolu.
Upozornění: Před pokračováním v instalaci překladu si pozorně zkontrolujte, zda vám souhlasí čísla verzí typ verzí a cesty! Pokud toto nebude dodržené, překlad se nenainstaluje správně.

mobile PhoneTools 3.25B

Ač jsem si myslel, že již nebudu muset češtinu upravovat a že firma přikročí k vydání rovnou verze 4 (která by již měla být i v češtině od výrobce), opak je pravdou. Někteří z vás totiž mají plnou verzi 3.23 programu a jim se aktualizace po internetu provedla natuto vyšší a bylo nutné tedy češtinu ještě upravit. Všichni, kteří si program zaktualizovali mohou použít novou verzi češtiny.

Instalace je snadná, spusťte patch a řiďte se pokyny.

Download češtiny do programu mobile PhoneTools 4.36c (381 kB)

Download češtiny do programu mobile PhoneTools 4.21a (373 kB)

Download češtiny do programu mobile PhoneTools 3.25B (227 kB)

Download češtiny do programu mobile PhoneTools 3.23L (200 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy BVRP Software.

Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

mobile PhoneTools - větší obrázek z programu mobile PhoneTools - větší obrázek z programu mobile PhoneTools - větší obrázek z programu mobile PhoneTools - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Najdete na iDNES.cz