LimeWire

  12:00aktualizováno  12. prosince 12:17
Jde o software umožňující tzv. peer-to-peer sdílení souborů v síti Gnutella. Podobně jako jiné p2p programy dovoluje sdílení, vyhledávání a download hudebních souborů ve formátu MP3. Čeština je nyní k dispozici i pro verzi 4.9.37.

LimeWire - větší obrázek z programu

Software umožňující tzv. peer-to-peer sdílení souborů v síti Gnutella. Dovoluje sdílení, vyhledávání a download hudebních souborů ve formátu MP3. Program svým uživatelům umožňuje také sdílení a vyhledávání dalších souborů, včetně videa, obrázků, her, textových dokumentů a dalších.Z dalších funkcí stojí za zmínku možnost potlačit upload i download, možnost měřit rychlost připojení vzdálených počítačů nebo možnost ukázky v průběhu downloadu. Zajímavá funkce je chat, který umožní komunikovat s uživatelem, od kterého si právě stahujete nějakou píseň.

K překladu: původní záměr byl přidat do seznamu podporovaných jazyků i češtinu. Tyto jazyky, Tipy dne a pár výrazů z vyhledávání jsou v archivu a program si hlídá jeho velikost, při jakékoliv úpravě LimeWire přestane fungovat. Navíc chybí podpora ceských znaku, z tohoto duvodu je cestina bez hácku.

Instalace: čeština je na free verzi a přepisuje původní instalovanou angličtinu. Při instalaci češtiny se řiďte pokyny instalačního programu. Pokud budete chtít češtinu pro plnou verzi programu, kontaktujte mě na email nebo na mých domovských stránkách.
P.S. po tomto programu ihned instalujte Ad-Aware SE Personal nebo podobný program…

Download češtiny do programu LimeWire 4.9.37 (406 kB)

Download češtiny do programu LimeWire 4.8.1 (132 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Lime Wire LLC.

Instalaci programu naleznete též na serveru Stahuj.CZ.

Domovská stránka autora překladu, MHSofta, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na iDNES.cz