KaZaA Lite

  12:00aktualizováno  15. dubna 2004 1:17
Konečně jsme se všichni dočkali a já Vám všem, kteří jste si oblíbili program Kazaa Lite, přináším češtinu do nové verze programu KaZaA Lite K++ 2.4.3. Takže hurá do stahování!! :-)

KaZaA Lite K++ 2.4.1 - větší obrázek z programu

KaZaA Lite K++ 2.4.3

24.9.2003 byla vydána další verze oblíbeného programu na sdílení souborů v největší P2P síti. Proto i já přicházím se svou češtinou. Změny nejsou nijak dramatické, ale kdo má rád vše v posledních verzích, určitě sáhne i po této. Zatím lze stáhnout jen anglický originál a mou češtinu, ale v nejbližších dnech se objeví kompletní český instalátor i na české domovské stránce www.kazaa.cz. Taktéž si Vás dovolím pozvat i na návštěvu fóra (www.kazaa.cz/forum), kde najdete mnoho odpovědí na Vaše zvídavé dotazy.
GVG

5.10.2003 - Předchozí verze češtiny obsahovala chybu, díky níž nebylo možné najít všechny typy souborů a také nastavit detailnější podmínky hledání, či nastavit filtr. Stáhněte si tedy češtinu do KaZaA Lite K++ 2.4.3 znovu. Pro úspěšnou instalaci této opravené verze musíte odinstalovat předchozí verzi, nainstalovat původní anglický originál, ve volbách instalace zatrhnout možnost vymazání klíčů z registru a pak nainstalovat češtinu. Všem se za zmíněnou chybu omlouvám. :o)
GVG

KaZaA Lite K++ 2.4.2

Tak, a je to tady. Na vaše náléhání a přání jsem nezapoměl a jako vždy připravil češtinu do nové verze oblíbeného programu na peer to peer (z PC do PC) sdílení souborů. Nemám moc, co bych k další verzi uvedl, jen to, že určitě stojí za nainstalování, zvláště když můžete použít mou, doufám že kvalitní, češtinu. Ale to už musíte posoudit sami. Já vám jen mohu popřát spousty kvalitně stažených souborů. Popis instalace najdete, ostatně jako vždy, přímo v archívu.
GVG

KaZaA Lite K++ 2.4.1

Konečně jsme se všïchni dočkali a já Vám všem, kteří jste si oblíbili program Kazaa Lite, přináším češtinu do verze 2.4.1. Mnoho e-mailů mi přišlo, mnoho žádostí, mnoho dotazů. Takže, zde je a užijte si ji! Velikost instalačního programu: 3 035 363 bytů, velikost souborů: kpp.dll - 905 216 bytů, kppaddon.dll - 265 728 bytů a KLConfigWizard.exe - 137 472 bytů. Na žádnou jinou verzi čeština nefunguje. V nejbližší době se také na domovské stránce Kazy (http://doa2.host.sk) objeví kompletní český instalátor verze 2.4.1, jehož autorem jsem také já. Má ale přes 3 MB, takže těm, co potřebují jen malý soubor doporučím stažení patche, ti, co chtějí mít i instalaci v češtině doporučím, aby si stáhli tento 3 MB soubor. No a to je vše! Takže hurá do stahování!!
P.S.: Ještě bych chtěl poděkovat všem, kdo mě podpořili a napsali mi. To je pro mě velká odměna. Dále děkuji Paulovi a Random Nutovi za pomoc a spolupráci.
GVG

KaZaA Lite 2.1.0 (K++ 2.0.3) - větší obrázek z programu

KaZaA Lite 2.1.0 build 3

Jsem tady s další verzí, neváhejte a rychle stahujte, než vyjde další build!!:o)) Nemám k tomuhle co dodat, všechno je vlastně shodné s předchozí verzí, takže si to přečtěte o pár řádek níže:-)
Příjemnou práci s programem!
GVG

KaZaA Lite 2.1.0 (K++ 2.0.3)

Vyšla nová verze programu KaZaA Lite a tedy i s ní přicházím já... Byly přidány nové funkce, kterých je ale tolik, že Vás radši odkážu na domovské stránky a tam najdete úplný popis změn. Co se týče češtiny, byla opravena chyba, kdy se v Hledání nezobrazovala velmi praktická funkce Auto Hledat více. Ta dělá to, že když dojede jeden cyklus hledání, automaticky se spustí znovu, jakoby jste stiskli tlačítko Hledat více. Funkce to dělá za Vás, což je mnohem pohodlnější. Patch je pro:
velikost instalátoru: 2 655 693 bytů
velikost souboru KazaaLite.kpp: 2 234 368 bytů
Opět tedy opakuji a zdůrazňuji, že na jiné Vám čeština nepůjde.
Může se Vám stát, že na domovské stránce programu naleznete českou instalaci. Ano, autorem této češtiny jsem také já, ale instalátor se kompletně připravuje jinde a já nemohu zasáhnout, pokud jsou v něm případné pravopisné chyby. Verze, která je nyní (17.02.2003) prezentována jako česká a má číslo 2.1.0 NENÍ ta, kterou teď počešťujete a stahujete. Už jsem v kontaktu s autory, aby vždy čekali na soubory, které jim dodám, takže, pokud mohu radit: tuto verzi NESTAHUJTE, stáhněte si anglický originál a počeštěte patchem. Až budou verze sladěny, budete mít možnost si přímo ze stránek stáhnout správný produkt již s češtinou. Zatím tomu tak není, o dalším vyvoji budu čtenáře informovat.
U další verze se těší GVG

KaZaA Lite 2.0.2 (K++ 2.0.3) - větší obrázek z programu

KaZaA Lite 2.0.2 (K++ 2.0.3)

Vyšla nová verze programu KaZaA Lite a jedním slovem je to BOMBA!! Neváhejte a stahujte! Zdá se mi dokonce, že je rychlejší! Jen upřesním, že velikost souboru KazaLite.kpp musí být 2 234 368 bytů; na jinou verzi nepůjde nainstalovat! Nemá cenu toho tady popisovat asi víc, však se tento článek informacemi jen hemží. Takže, vesele sosejte!

U další verze se těší GVG

Doplněno 7.2.2003 - Historie se opět opakuje, akorát se malinko přitvrdilo. Zde je vysvětlení všem, co si stáhli mojí češtinu a nefunguje jim: předevčírem jsem si stáhl instalačku, včera ji přeložil a poslal na web a dnes je již jiná, o něco menší. Autoři tedy mění instalační balíčky a já nemůžu být tak rychlý. Kontaktovat se na ně nemůžu, protože nikde není e-mailový kontakt a ten uvedený na webu je nefunkční.
Připravil jsem pro Vás tedy nový patch, který funguje pro: verze stažená po 06.02.2003 s velikostí instalačního balíčku: 2 656 957 bytů a s velikostí souboru KazaaLite.kpp: 2 234 368 bytů. Změny jsou v podstatě minimální. Jak jsem zjistil, jsou opravovány velmi drobné chybky, které nemají na běh programu žádný vliv. Zároveň je k dispozici i archiv KaZaALite202_K203_soubory_CZ.zip (1 203 kB), ze kterého si můžete soubory zkopírovat a počeštit tak program ručně v případě, že patch se odmítá spustit. Jen upozorním, že pokud si budete chtít tyto soubory nakopírovat na nižší verzi, buď Vám vůbec nepůjde, nebo půjde s chybami. Ale to asi všichni vědí... Velmi se všem omlouvám za problémy a věřím, že teď je již na nějaký čas zase klid. Alespoň doufám.
GVG

KaZaA Lite 2.0.2 K++ build 5 - větší obrázek z programu

KaZaA Lite 2.0.2 K++ build 5

Ještě, než jsem připravil češtinu do verze z 12.01.2003, předevčírem, tj. 13.01.2003 se objevila další, tentokrát s označením build 5. A jaké jsou novinky?
 • Složka My Shared Folder je nyní přímo v rootu disku C (C:\My Shared Folder)
 • Při odinstalaci tato složka zůstává, takže se už nemažou rozestahované věci
 • Je změněno kontextové menu v sekci Traffic (Přenos)
 • Odebrány prázné položky z menu Nápověda.

  Název okna Traffic (Přenos) jsem musel ponechat beze změny, protože pokud by se změnilo jméno z Traffic na cokoli jiného, program Speed Up by nefungoval. Je to jediný kousek anglického textu, takže to snad nevadí. Horší věc, která mě trápí, je ta, že autoři chrlí jednu verzi za druhou a uživatelé mi píšou, že jim nefunguje počeštění verze, kterou si stáhli. Instalační patche dělám úmyslně, abych zabránil pouhému zkopírování souboru Kazaa.exe, ve kterém jsou vždy změny. Proto také často hláška o neznámé verzi. Budu se snažit vydat novou aktualizaci vždy co nejdříve, ale dejte mi vždy chvilku času. Tato čeština je pro verzi z 13.01.2003 a to speciálně pro poslední verzi - tedy verzi build 5! Na žádnou jinou verzi nepůjde čeština nainstalovat!!!

  Loučí se GVG

  KaZaA Lite 2.0.2 K++ - větší obrázek z programu

  KaZaA Lite 2.0.2 K++

  Jako dárek k Vánocům připravili autoři Programu KaZaA Lite speciální verzi, která má tyto vlastnosti:
 • Nová startovní stránka
 • Nyní můžete donekonečna opakovat volbu "Hledat více"
 • Vícezdrojové stahování nyní může být až od 40 uživatelů (místo od původních 8)
 • Položka "Nalézt více zdrojů pro stahování" je nyní možná každé 4 minuty (místo původních 10)
 • Úroveň účasti je nyní napevno nastavena na 1000
 • Již nejsou načítány žádné knihovny *.dll (místo toho se program KaZaA Lite spouští loaderem kpp.exe)
 • Opraveny některé chyby a s novou verzí utility Dat View (verze 1.1)

  Loučí se GVG

  Doplněno 8.1.2002 - Na webu se lze dočíst, že autoři udělali chybu v instalačním balíčku a zapomněli nahradit program Speed Up novější verzí. Tato verze již ovšem nejde přeložit (tedy zatím...;o)), proto jsem vytvořil nový patch, který MUSÍ použít všichni ti, kteří si instalaci stáhnou po 6.1.2003. GVG

  KaZaA Lite 2.0.2 - větší obrázek z programu

  KaZaA Lite 2.0.2

  Jak už asi všichni víte, Murphyho zákony fungují bezpečně, a tedy po doladění češtiny do předchozí verze netrvalo ani pár dní a autoři vydali další verzi programu a moje překladatelská práce začala nanovo. A zde je výsledek.

  Novinky ve verzi 2.0.2:

 • Nelze používat tzv. cheats
 • Opravena chyba, která při některých instalacích hlásila "Odinstalovali jste část programu KaZaA Lite, která je potřebná pro jeho běh"
 • Instalací nové verze zrušíte hlášení o aktualizaci na novou verzi (KaZaA Media Desktop)

  Loučí se GVG

  KaZaA Lite 2.0.0 build 2 - větší obrázek z programu

  KaZaA Lite 2.0.0 build 2

  Po delší době se opět hlásím s aktualizací programu KaZaA Lite. Teď jsem měl docela málo času, hold spousta i jiné práce, ale snad už se to zlepší, takže budu moct aktualizovat rychleji.

  Novinky ve verzi 2.0.0 build 2:

 • Nová startovní stránka
 • Přidány nějaké nástroje jako samostatné programy (ty se ale velmi rychle mění, takže zůstávají v originálním jazyce - tedy anglicky)
 • Opraveny drobné pravopisné chybky

  Program samotný je popsán níže v tomto článku, dále i v archívu s češtinou je podrobný popis, takže vás nebudu zdržovat, stahujte, instalujte a užívejte programu.:-)

  čauky GVG

  Popis programu

  Znáte Napster? Nebo Audio Galaxy?? Tak tohle je všechno v jednom. Program na peer to peer (z PC do PC) sdílení souborů. Umožňuje vyhledat audio, video, obrázky, dokumenty, software... Stačí jen zadat název a pak už jen sosat od uživatelů z celého světa. Můžete posílat i zprávy jednotlivým uživatelům a tak si třeba požádat i o něco jiného...;o) Jedná se o verzi Lite, takže se nebojte - neobsahuje žádný spyware, ani otravné nabídky s reklamami. Díky tvůrcům, že malinko předělali oficiální verzi, kde se to reklamou jen hemží.. Jen tak dál, kluci!

  Instalace:
  Stačí jen spustit stažený exe soubor a řídit se pokyny na obrazovce.

  Loučí se GVG

  Download češtiny (opravená 5.10.) do programu KaZaA Lite K++ 2.4.3 (265 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite K++ 2.4.2 (587 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite K++ 2.4.1 (266 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.1.0 build 3 (205 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.1.0 (K++ 2.0.3) (74 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.2 (K++ 2.0.3) (102 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.2 K++ build 5 (69 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.2 K++ (instalace programu stažená po 6.1.2003) (73 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.2 K++ (73 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.2 (106 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.0 build 2 (84 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 2.0.0 (141 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.2 + Speed Up 1.3.1 + Sig2Dat 3.11a (148 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.2 + Speed Up 1.3.1 (142 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.2 + Speed Up 1.2.5 (144 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.2 (160 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.1v2 (159 kB)

  Download češtiny do programu KaZaA Lite 1.7.1 (159 kB)

  Domovská stránka programu KaZaA Lite.

  Domovská stránka autora češtiny, GVGho, díky za návštěvu.

 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  UltraCompare

  UltraCompare

  Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

  UltraEdit

  UltraEdit

  Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Najdete na iDNES.cz