Install Maker Pro 1.3

  12:00aktualizováno  25. listopadu 11:31
Install Maker Vytváření instalačních programů snadno a rychle Potřebujete pro svou aplikaci vytvořit instalační program? S produktem společnosti ClickTeam pojmenovaným výstižně Install Maker je to hračka.

Install Maker Pro 1.3 - větší obrázek z programu

Install Maker Vytváření instalačních programů snadno a rychle Potřebujete pro svou aplikaci vytvořit instalační program? S produktem společnosti ClickTeam pojmenovaným výstižně Install Maker je to hračka. Celkové hodnocení Install Makeru je navýsost kladné. Program dokonale pokrývá požadavky uživatelů, dokáže vytvářet instalace šité na míru včetně možnosti kompletní lokalizace. Smíříte-li se s tím, že takto vytvořené instalace budou mít na konci obrazovku s odkazem na web výrobce, pak můžete přičíst další plus za nulovou cenu. Pokud se chcete s programem seznámit před jeho nainstalováním podrobněji, přímo v archívu s češtinou naleznete textový soubor, kde je popsána téměř každá důležitá funkce.

Instalace:
Rozbalte archív, spusťte počešťovací patch a řiďte se pokyny.

Loučí se SAJRUS

Download češtiny do programu Install Maker Pro 1.3 (533 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ClickTeam.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Najdete na iDNES.cz