ICQ 2003

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:06
Před několika dny výrobce programu ICQ uvolnil další doplňky do tohoto programu, které ho podstatně vylepšují. Jedná se o doplňky, které slouží pro hlasovou a video komunikaci prostřednictvím internetu. Připravil jsem pro vás do nich češtinu.

ICQ

ICQ 2003b build 3916 - doplňky

Před několika dny výrobce programu ICQ uvolnil další doplňky do tohoto programu, které ho podstatně vylepšují. Jedná se o přepracované a zdokonalené doplňky, které slouží pro hlasovou a video komunikaci prostřednictvím internetu, ale také doplněk ohledně kontroly emailů na serveru a odesílání mailů ve spolupráci s emailovými manažery a vytváření ICQ podpisu do emailů. Dále jsou zde i některé novinky, které vám umístí ICQ jako samostatnou lištu do Microsoft outloku. Vzhledem k tomu, že v moji poslední verzi čeština pro tyto doplňky není, dopracoval jsem ji a vydávám jako komplex češtiny do ICQ 2003b build 3916 s doplňky. Takže si nyní můžete vybrat, kterou češtinu použijete podle toho jako verzi si nainstalujete. Pokud chcete mít doplňky počeštěny, musíte je nejdříve nainstalovat a pak počeštit. Dodávám tedy češtinu jako komplex ICQ s doplňky, ale i samostatně jen doplňky. Znovu upozorňuji, že pokud chcete mít češtinu plně funkční nezapomeňte smazat soubor pnCache z adresáře ICQ.
skutr

ICQ 2003b build 3916

Vážení uživatelé ICQ, po delší době vyšla aktualizace plné verze ICQ a to ve verzi 2003b build 3916. Tak jsem opět nelenil a vrhl jsem se na její překlad a zde je výsledek. Doufám, že budete spokojení s tímto překladem, tak jak tomu bylo i u předchozí verze. Tentokrát jsem se poučil z chyb, kterých jsem se dopustil u verze 2003a a snažil jsem se aby i funkčnost byla shodná s originálem. V případě, že ještě najdete některé chyby a překlepy, klidně mi to dejte na vědomí.

Upozornění: Může se vám stát, že po instalaci češtiny do ICQ 2003b se vám nezobrazí čeština u některých položek npř. Hlavní, Služby a Mé ICQ. Problém je v tom, že si ICQ vytváří svůj soubor pnCache a ten nějak brání zobrazení češtiny ve své plné kráse. Pokud tomu chcete zabránit, musíte ještě před instalací češtiny z adresáře ICQ tento soubor vymazat. Pokud to nezabere tak ho vymažte znova po instalaci češtiny. Ono si ho ICQ vytvoří znova, ale už s češtinou.
Loučí se skutr

ICQ 2003a build 3800

Vážení uživatelé ICQ.
Prostřednictvím těchto stránek Vám posílám další překlad do ICQ 2003a tentokrát build 3800.
Vzhledem k tomu, že jsem byl v minulosti kritizován, za to, že celá čeština je moc velká, nechal jsem si poradit a vytvořil jsem patch, který podstatně zeštíhlel celou češtinu a ještě umožňuje instalaci přímo z této lokalizace. Tímto bude instalace jednoduchá i pro začátečníky. Kliknutím na ikonku aplikace se otevře dialogové okno. Nejprve si zkontrolujte jestli cesta k ICQ zadaná v tomto okně odpovídá umístění Vašeho ICQ, jestli ne je možno ji změnit. Zde si také zaškrtnutím zvolíte jestli chcete, nebo nechcete provést zálohu souborů, které budou měněny (není nutné). Nakonec klikněte na tlačítko "Aktualizuj". Protože tato verze češtiny zahrnuje i doplňky, které se do ICQ instalují, doporučuji před instalací češtiny nejprve nainstalovat dostupné doplňky. Pozor před instalací češtiny ICQ vypněte.

Nashle skutr

ICQ 2003a build 3728

Tak jsem tu zase. Už jsem nemohl vydržet to soustavné kňourání a škemrání, psychický nátlak a někdy i nadávky, kvůli tomu, že jsem doposud neuvolnil češtinu do ICQ verze 2003a. Tak tady je, ale upozorňuji na to, že je to čeština do build ID 3728. I když jde použít i do verze 3777 a 3800, zůstane Vám zase jenom verze build 3728. Na nejnovější verzi build 3800 se pracuje. Tady chci ale upozornit, že ji přednostně získají jen Ti, kteří mě finančně podpořili při vytváření předcházejících verzí a zároveň jim za to touto cestou znova děkuji, že umí ocenit práci druhých. Tito se mohou přihlásit o novou verzi přímo u mě.
Ti, kteří jsou výsostně závislí na odesílání zpráv pomocí klávesových zkratek, upozorňuji, že se mi doposud nepodařilo opravit chybu, kterou jsem někde udělal v kombinaci kláves pro odesílání zpráv. Bohužel je to stále Alt+P a nejsem schopen přijít na to kde se stala chyba. Děkuji za pochopení.

A nyní k instalaci. Vzhledem k tomu, že tato čeština je dosti obsáhlá je spakována do samorozbalovacího archívu RAR. Tento je nutno spustit a rozbalit do Vámi předem připraveného adresáře a nebo přímo do adresáře ICQ. Tuto poslední opraci ale moc nedoporučuji, protože dojde k nenávratnému přepsání DLL knihoven a EXE souborů a pokud by se při této operaci vyskytla chyba, bylo by Vaše ICQ nefunkční.
Doporučuji nejlépe celé ICQ, nebo alespoň soubory které mají být změněny překopírovat do záložního adresáře a pak počeštěné soubory nakopírovat do hlavního adresáře ICQ. ICQ je nutno mít při této operaci úplně vypnuté.

Loučí se skutr

Download češtiny i s doplňky do programu ICQ 2003b build 3916 (397 kB)

Download češtiny do doplňků programu ICQ 2003b build 3916 (69 kB)

Download češtiny do programu ICQ 2003b build 3916 (370 kB)

Download češtiny do programu ICQ 2003a build 3800 (1 603 kB)

Download češtiny do programu ICQ 2003a build 3728 (4 338 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ICQ Inc.

Instalaci programu a další informace naleznete též na serveru ICQcz.info.

Autor:

Největší herní veletrh E3 probíhá od 11. do 13. června v Los Angeles. Bethesda předvedla novinky Doom: Eternal a Wolfenstein: Youngblood. Microsoft oznámil první informace o nové konzoli Xbox Scarlett a rozšíření Xbox Game Pass na PC.

EA na své vlastní akci ukázalo gameplay ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz