Helix Producer

  12:00aktualizováno  24. února 11:54
Helix Producer je program na převod audio a video souborů do streamovacího formátu RealMedia. Pokud znáte např. program Windows Media Encoder, tak tohle je něco podobného, akorát to není od Microsoftu :-) A teď je i částečně česky.

Helix Producer - větší obrázek z programu

Tato čeština by se stručně dala charakterizovat větou "Lepší něco než nic". Není totiž úplná a je navíc bez háčků a čárek, což je u programů dost neobvyklé. Bohužel s tím se nejspíš nic nedá dělat. :-( Texty má program uložené v souboru ve formátu XML, takže jsou pěkně pohromadě. Ovšem program si ten soubor zpracovává nějakým pochybným způsobem a nereaguje na informaci o použitém kódování v hlavičce XML souboru. Takže místo háčků a čárek se mi objevovaly všelijaké divné znaky :-( A navíc na změnu některých textů (např. názvy oken) program reaguje chybovými hláškami, takže musely zůstat anglicky :-(

Instalace
Instalace je jako obvykle celkem jednoduchá: stačí jen zkopírovat soubor GUI.RPUI zkopírujte soubor GUI.RPUI do podadresáře 'resources' adresáře programu Helix Producer.
Např. do C:\Program Files\Real\Helix Producer\resources

Tato čeština je určena pro Helix Producer Basic, který je k dispozici zadarmo, je ale možné, že bude fungovat i v placené verzi 'Plus', ale to není zaručeno (nemám jí, takže to nemůžu vyzkoušet).

Loučí se Spider_X

Download češtiny do programu Helix Producer (253 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy RealNetworks.

Domovská stránka autora češtiny, Spidera_X, díky za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Najdete na iDNES.cz