GP3 Failure Editor v. 1.2

  12:00aktualizováno  9. června 6:15
Jedná se o freewarovou utilitu pro Grand Prix 3, pomocí níž je možno editovat poruchy vozů jednotlivých jezdců, typ poruchy a kolo, ve kterém k poruše dojde. K tomuto je využito uložených souborů jednotlivých závodů či celého šampionátu. Program vyžaduje verzi hry 1.13. Podporuje i ""GP3Video"" patch hry, umožňující záznam celého závodu a ""GPxPatch"" s podporou dalších voleb (TV titulky,...)

GP3 Failure Editor - větší obrázek z programu

Jedná se o freewarovou utilitu pro Grand Prix 3, pomocí níž je možno editovat poruchy vozů jednotlivých jezdců, typ poruchy a kolo, ve kterém k poruše dojde. K tomuto je využito uložených souborů jednotlivých závodů či celého šampionátu. Program vyžaduje verzi hry 1.13. Podporuje i "GP3Video" patch hry, umožňující záznam celého závodu a "GPxPatch" s podporou dalších voleb (TV titulky,...)

Požadavky programu:
- Grand Prix 3 verze 1.13

Spolupracuje s:
- čistou hrou bez jakýchkovliv add-onů
- hrou po aplikaci "GP3Video" patchem (umožňující záznam celého závodu na plný počet kol)
- hrou po aplikaci "GPxPatch" patche (umožňující např. zobrazení TV titulků, mezičasů, porovnání okamžité rychlosti, manažer okruhů a mnoho dalšího)
- hrou po update na aktuální sezónu (nebo libovolnou) - jezdci, týmy, helmy, vozy, foto, výkonnost, pneu, ... pomocí např. "GP3Edit"
- hrou po aplikaci všech aktuálních (i tabákových) reklam okolo tratě
- možná i dalšími úpravami hry ...

Stručné pokyny:
- Soubor s češtinou "Czech.lng" překopírovat do adresáře s vlastním programem GP3 Failure Editor (pokud již není součástí vlastní instalace editoru), jazyk změnit v menu "Language" editoru.
- Je třeba lokalizovat adresář s GP3.exe a určit jazyk hry (english UK, přestože máte nainstalovanou českou lokalizaci hry).
- Editovat lze pouze zahájené závody (a to v rámci šampionátu nebo jednoho závodu). Zahájený závod je nutno (kdykoliv) standardně uložit ze hry, pak je možno spustit GP3 Failure Editor, otevřít uloženou hru a editovat jednotlivé poruchy jednotlivých jezdců (typ poruchy, v kterém okruhu). Toto uložit a následně znovu načíst ze hry.

Známé chyby:
1.) V menu "Soubor" jsou po spuštění programu dvě nepřeložené položky (teda přeložené jsou, ale z důvodu "problémů s C++Builder komponenty" se český překlad objeví až po načtení nějakého souboru do editoru nebo kliknutí na neplatný odkaz MRU). Tento problém je ve všech jazykových mutacích, autor mě ujistil, že se snaží tento problém vyřešit. Zatím alespoň - zde je překlad:
--- Clear MRU list = Smazat seznam naposledy otevřených souborů
--- Remove obsolete = Odstranit neplatné odkazy
2.) V záhlaví programu se po načtení uloženého souboru objevuje pořadové číslo kola z celkového počtu okruhů uloženého závodu a identifikace příslušné Velké ceny. Z důvodu oficiálního nepodporování češtiny hrou je jméno (stát) Velké ceny z neoficiálního českého překladu hry chybné. Tento problém je možno odstranit použitím upraveného souboru z Mrazíkova překladu hry Grand Prix 3 verze 1.13. Tento upravený soubor se nachází dole v článku pod odkazem na češtinu.
Soubor "english.str" je nutno překopírovat do podadresáře hry ../Idata. Tento upravený soubor by neměl způsobovat žádné problémy ve hře, vše by mělo fungovat normálně. Nezapomeňte ale raději pro každý případ zazálohovat původní soubor !!!
Nápověda k programu je v angličtině.

Poděkování:
Geoff Grammond - GP3
Alessandro Carrera - GP3 Failure Editor
Mrazík - GP3 CZ

Přeložím veškeré další verze tohoto programu. Nalezené chyby či návrhy (i na vylepšení programu či přidání dalších funkcí) zasílejte na můj email.
siSINka

Download češtiny do programu GP3 Failure Editor v. 1.2 (4 kB)

Před instalací češtiny nejprve použijte Mrazíkův upravený soubor english.str (bližší info v článku) do hry Grand Prix 3 (21 kB)

Download anglické verze programu GP3 Failure Editor v. 1.2 přímo ze stránek výrobce.

Domovská stránka programu GP3 Failure Editor

Samozřejmě nesmím zapomenout ani na Mrazíkův překlad Grand Prix 3

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

VALENTÝN: Jednoduché čokoládové bonbony
VALENTÝN: Jednoduché čokoládové bonbony

Výborné čokoládové bonbony, které můžete na Valentýna vytvořit ve tvaru srdíček.

Najdete na iDNES.cz