GoldWave

  12:00aktualizováno  13. května 6:33
Po několika měsících tu máme opět novou verzi programu5.13 a ač už jsem se do překladu nechtěl pouštět, okolnosti mě donutili a vy si lokalizaci nakonec můžete stáhnout a nainstalovat.

GoldWave - větší obrázek z programu

GoldWave 5.13

Po několika měsících tu máme opět novou verzi programu. Ač jsem při vydání češtiny pro verzi 5.12 oznamoval, že tato čeština je poslední až do doby, kdy autor začne podporovat lokalizaci, přesto jsem pro vás připravil i verzi 5.13. Proč? Objevili jste závažnou chybu, která způsobovala nefunkčnost docela významné funkce - Dávkové zpracování. Při jejím zvolení v menu Vám program nahlásil chybu a dávkové zpracování nešlo využít. Tato chyba je ve verzi 5.13 odstraněna a já se tímto všem omlovám za případné problémy. Další seznam změn si můžete přečíst zde.
Tak tedy, ať Vám slouží a pokud se v budoucnu přece jen něco na podpoře lokalizace změní, opět se vrátím a se mnou i čeština pro GoldWave.

GoldWave 5.12

Zdravím všechny příznivce zvukového editoru GoldWave. Pustil jsem se do překladu verze 5.11, ale ještě než jsem se stačil rozkoukat, světlo světa spatřila verze 5.12. Přináším Vám tedy překlad právě této aktualizované verze. Změn od verze 5.10 je velmi mnoho, kdo má chuť, ať se podívá na anglicky psaný seznam změn na této stránce.
Dále bych Vám chtěl oznámit následující: Protože program je od svého vzniku stále více zdokonalován (což je normální a žádoucí), stává se překlad časově velmi náročný. Vždyť jen překlady pro řadu 5.xx dělám více než 5 dní na jeden! A to je opravdu velmi mnoho času. Díky tomu, že program je psán v programovacím jazyce Delphi, je příprava takových překladů velmi náročná. Také ne všechny texty jsou přeloženy, protože mnoho nich se skrývá přímo v kódu. Protože se tento překlad stává neefektivním a množství nepřeložených řetězců převyšuje mnou stanovenou mez, kdy ještě překlady uvolňuji, rozhodl jsem se, že tento překlad bude pro program GoldWave posledním. S autorem jsem v kontaktu a ten mi přislíbil podporu více jazyků, ovšem to si vyžádá ještě nejeden měsíc vývoje. Proto se další překlad objeví až po kompletním dokončení lokalizace nebo při zásadní změně ve struktuře programu. Máte-li k této zprávě připomínku nebo dotaz, napište mi e-mail, nebo se vyjádřete v mé Návštěvní knize.
Závěrem chci všem poděkovat a doufám, že u GoldWavu se nesetkáváme naposledy. Snad Vám tedy časem budu moci přinést kompletní a úplný překlad, který bude co do objemu komplexní.
Děkuji za pochopení i za vyjádřenou podporu, které si nesmírně vážím.

Popis programu

Program GoldWave je kompletním programem pro práci se zvukem. Umožňuje jednoduché, ale i velmi pokročilé úpravy zvuku, přidávání efektů, rozšiřování stereo báze, převod do jiných formátů, grabování z CD a mnoho dalšího. Vřele doporučuji!!

Instalace češtiny:
Stačí rozbalit archív, spustit jeho obsah, počešťovací patch, a řídit se pokyny na obrazovce.

Loučí se GVG

Download češtiny do programu GoldWave 5.13 (60 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.12 (56 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.10 (56 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.09 (56 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.08 (55 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.06 (54 kB) .

Download češtiny do programu GoldWave 5.05 (53 kB) + download opravného patche na tuto češtinu (38 kB).

Download češtiny do programu GoldWave 4.26 (101 kB)

Domovská stránka programu GoldWave.

Domovská stránka autora češtiny, GVGho, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Najdete na iDNES.cz