Genie Eyes-Only 1.0

  12:00aktualizováno  14. prosince 6:00
Genie Eyes-Only je profesionální, snadno použitelný bezpečnostní software, který chrání cenná data a zamezuje neautorizovaný přístup k důvěrným informacím za použití několikanásobných úrovní důkladně testovaného standardu AES. Připravil jsem vám češtinu.

Genie Eyes-Only - větší obrázek z programu

Genie Eyes-Only je profesionální, snadno použitelný bezpečnostní software, který chrání cenná data a zamezuje neautorizovaný přístup k důvěrným informacím za použití několikanásobných úrovní důkladně testovaného standardu AES, který je používaný US vládními organizacemi a bezpečnostními experty po celém světě.
S Genie Eyes-Only mohou uživatelé všech úrovní (domácí i profesionálové) jednoduše zašifrovat, dešifrovat, skrýt a dokonce zcela smazat jejich soubory a/nebo složky jediným kliknutím myši. Rozhraní založené na průvodci vám umožní si bez námahy vybrat data, která si přejete zabezpečit (je jedno zda na vašem PC nebo na síti), zatímco vlastnosti průvodce poskytnou rychlý výkon a ochranu pevnou jako skála použitím mnohonásobných vrstev šifrování.
Všechny funkce Genie Eyes-Only se mohou používat dokonce i bez spuštění softwaru. Pouhým kliknutím pravého tlačítka myši na soubor nebo složku vám budou nabídnuty všechny profesionální možnosti, které Genie Eyes-Only nabízí. Můžete nastavit sílu šifrování, přidělit heslo pro otevření zašifrovaných dat a můžete uložit vaše hesla na online Genie-Soft vysoce zabezpečených serverech pro maximální bezpečnost.

Instalace češtiny:
Instalace je jednoduchá. Stačí spustit patch a postupovat podle pokynů. Důležité je zkontrolovat verzi programu, na kterou je čeština aplikována. Instalace proběhne bez problémů i bez zakázání kontextové nabídky, ale protože v určitých specifických případech může být problém s nainstalováním kontext. menu, popsal jsem raději celý proces v pokynech pro instalaci.

Download češtiny do programu Genie Eyes-Only 1.0.214.2 (1 834 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Genie-Soft Corporation.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz