Genie Backup Manager Professional

  9:03aktualizováno  9:03
Genie Backup Manager Professional je komplexní systém a řešení zabezpečení dat kombinující snadnost použití a silný výkon. To umožňuje uživatelům vykonávání rychlého a spolehlivého zálohování a obnovování. Připravil jsem vám češtinu do verze 9.0.567.891

Genie Backup Manager Professional | foto: Bonusweb.cz

Genie Backup Manager Professional je komplexní systém a řešení zabezpečení dat kombinující snadnost použití a silný výkon. To umožňuje uživatelům vykonávání rychlého a spolehlivého zálohování a obnovování. Chrání všechny počítače, laptopy a rozvodné sítě proti různým typům hrozeb jako jsou lidské selhání, poruchy a havárie systému.

GBM Pro  je vybaven Windows kompatibilním nástrojem Obnovení dat po havárii systému, který garantuje zálohování celého systému (operačního systému, aplikací, dokumentů, e - mailů, nastavení, desktopu, souborů/složek, MS Outlooku, Win Mailu atd.). Nabízí rychlejší a snadnější zotavení prostřednictvím průvodce, bez potřeby MS Windows instalačního CD.

S GBM mohou uživatelé zálohovat data prakticky kamkoli včetně:
Místního/LAN umístění, Zařízení s vyměnitelným úložištěm (USB, REV disky, floppy diskety, atd), Vzdáleného umístění za použití FTP, CD/DVD, Magnetické páskové jednotky, stejně jako Online zálohování pomocí Ajax technologie, nabídka větší dostupnosti a lepší správy dat. Použitím U.S. vládou certifikovaným zlepšeným standardem šifrování (AES), Genie Backup Manager Pro V8.0 poskytuje tu nejlepší bezpečnost a předchází neautorizovanému přístupu k zálohovaným datům. Používá 128 - bitové zabezpečení (SSL) pro přenos dat, certifikovaným dodavatelem SSL certifikátů Thawte, zajišťujícím jejich neporušenost.

Instalace češtiny: Instalace je jednoduchá. Stačí spustit patch a postupovat podle pokynů. Důležité je zkontrolovat verzi programu, na kterou je čeština aplikována. Před instalací je také potřeba ukončit všechny komponenty GBM (GBM Agenta i samotný program). Snažím se překládat stránky výrobce programu firmy Genie-Soft, tak pokud to někoho zaujme, podívejte se na moje stránky.

Download češtiny do programu Genie Backup Manager Professional 9.0 build 567.891 (3 189 kB)
Download češtiny do programu Genie Backup Manager Professional 8.0 build 364.534 (3 393 kB)
Download češtiny do programu Genie Backup Manager Professional 7.0 build 219.389 (3 421 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Genie-Soft.

Domovská stránka autora překladu, Gogina, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Najdete na iDNES.cz