Gene6 FTP Server

  12:00aktualizováno  25. června 2006 2:00
Gene6 FTP Server je velmi kvalitní a profesionální FTP server. Jde o aplikaci, která běží na vašem počítači na systému Windows a umožňuje uživatelům na síti získat přístup k vašim souborům. Program je velmi stabilní, takže prakticky nepotřebuje stálý dohled administrátora.

Gene6 FTP Server - větší obrázek z programu

Tento program můžete použít pro váš webový server, nebo jen pro sdílení souborů na lokální síti. Můžete zřizovat nové uživatele, přiřazovat jim různé sdílené oblasti vašeho disku a zaheslovávat jejich ůčty kvůli bezpečnosti. Stahování nebo uploadování na server lze v případě potřeby okamžitě zastavit, nebo přímo vyhodit a následně blokovat určitého uživatele.

Překlad tohoto programu si v sekci Chcete překlad žádalo docela dost lidí, tak pevně doufám, že ač je to má první čeština, potěším alespoň tyto uživatele. Překlad sice neni 100%, ale vše nejdůležitější je přeloženo. Chybí přeložit pár pokročilých funkcí - nevěděl jsem přesně k čemu slouží, a tak by bylo obtížne vystihnout jejich český ekvivalent. Rychlou nápovědu jsem nechal v originále - překládat tohle mi přišlo dost zbytečné. Doufám, že bude čeština dobře sloužit a kdyby byly připomínky nebo požadavky, napište mi prosím na mail nebo do diskuze.

Download češtiny do programu Gene6 FTP Server (48 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Gene6.

Instalaci programu naleznete též na serveru Stahuj.CZ.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz