FullShot

  12:00aktualizováno  6. února 8:29
FullShot je zachytávač dějů na obrazovce. Má velmi rozsáhlé nastavení a možnosti a ve své třídě patří bezesporu mezi špičku. Protože se líbil i mě, připravil jsem češtinu i pro další verzi 9.1.0.0.

FullShot 9 - větší obrázek z programu

FullShot je zachytávač dějů na obrazovce. Existuje ve třech variantách - Standard, Professional a Enterprise, ale všechny tři jsou v jediné instalaci. Program umí vyfotit menu, tlačítka, okna, celou obrazovku, vymezenou oblast (i nepravidelnou) ve všech bitových hloubkách a rozlišeních atd. Zachycené obrazovky je možné v případě potřeby ihned poslat na tiskárnu, tiskové možnosti jsou velmi slušné, například lze tisknout až 40 obrázků na jednu stránku. FullShot umí otevřít a uložit nebo konvertovat 18 grafických formátů, a to BMP, CUR, DIB, EPS, GIF, ICO, JPG, PCT, PCX, PCD, PNG, PSD, RAS, RLE, TGA, TIF, WMF a WPG. Přímo v programu lze provést některé běžné operace jako změnu velikosti, otočení, přidání rámečku kolem obrázku, barvové korekce, převod do stupnice šedé, redukce barev. Program ovládá čtyři druhy efektů, samozřejmostí je oříznutí nebo dokonce v podobných programech nepříliš často viděné slučování dvou či více obrázků do jednoho. Nastavení ovládacích tlačítek je velmi snadné a probíhá pomocí modelu klávesnice na ukázkovém obrázku - něco tak nádherně přehledného a jednoduchého by mohlo být použito i v dalších programech. Program umí mnoho různých anotací, štítkuje, v popiskách nemá potíže s diakritikou. Speciální tlačítka, pomocí kterých lze ovládat funkce zachycení jdou samozřejmě vypnout. Velmi užitečná je také funkce, která spočítá barvy obsažené v obrázku a můžete jej tak uložit v optimálním formátu a bitové hloubce. Umí toho prostě mnoho, je to nad rámec popisu, zkuste si jej sami.

Instalace je podrobně popsána v archívu v přiloženém souboru Readme.txt, vřele doporučuji dodržet.

Download češtiny do programu FullShot 9.1.0.0 (228 kB)

Download češtiny do programu FullShot 9.0.1.0 (230 kB)

Download češtiny do programu FullShot 9.0.0.0 (222 kB)

Download češtiny do programu FullShot 8.5.3.0 (201 kB)

Download češtiny do programu FullShot 8.5.2.0 (199 kB)

Download češtiny do programu FullShot 8.5.1.0 (187 kB)

Download češtiny do programu FullShot 8.5.0.0 (283 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Inbit Incorporated.

Domovská stránka autora překladu, Vlama, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz