Flaming Pear plug-in

  12:00aktualizováno  15. prosince 10:48
Přípojné (plun-in) filtry Flaming Pear lze použít ve všech grafických editorech, které podporují standart Photoshop 3.02 plugins. Přeložené filtry nerozšiřují vlastnosti obsažené v běžných editorech, ale provádí zcela nové, specializované činnosti.

Flaming Pear plug-in - větší obrázek z programu

Přípojné (plun-in) filtry Flaming Pear lze použít ve všech grafických editorech, které podporují standart Photoshop 3.02 plugins. Přeložené filtry nerozšiřují vlastnosti obsažené v běžných editorech, ale provádí zcela nové, specializované činnosti. Sada obsahuje překlady těchto filtrů:

 • Flexify - převádí panoramatické snímky do jiných tvarů, které lze prostorově skládat, lze jej použít k vytvoření globusu nebo map.
 • Flood - doplní do snímku vodní hladinu a zrcadlí v ní prostor nad ní. Díky možnosti nastavení obzoru, výšky hladiny a perspektivy ji lze přizpůsobit objektivu, který obrázek snímal. Hladina je oživena zčeřením a vlnkami.
 • Glitterato - vytváří noční oblohu s hvězdami a mlhovinami, kterou lze doplnit libovolný snímek krajiny nebo čehokoliv jiného.
 • India ink - převádí barevné nebo polotónové obrázky na rastrové pérovky (bílá-černá). Toto umí i většina grafických editorů, ale zde je mnoho různých variant a v náhledu lze okamžitě posoudit vhodnost nastavení.
 • LunarCell - vytváří obraz nebo mapu planety nebo měsíce s možností mnoha variant a úprav povrchu včetně atmosféry a oblaků, s možností použití skutečných snímků zemské oblačnosti.
 • SolarCell - vytváří obraz slunce nebo hvězdy od snových představ po snímky, které lze neznalému člověku předložit jako skutečné snímky našeho Slunce.

  Překlad do češtiny: Stačí rozbalit archivní soubor filtru, o který máte zájem do adresáře s originálním filtrem a příslušný soubor přepsat. Pokud se budete chtít vrátit k originálu, zazálohujte si originální soubory.
  UPOZORNĚNÍ: Pokud se v adresáři, ze kterého jsou načítány přípoje vyskytne více souborů, třebas s různým názvem, ale se stejnými vnitřními identifikátory, chovají se různé grafické editory nepředvídatelně. Uvedou v seznamu přípojů všechny nalezené přípoje se stejnými názvy, nebo jen jeden název, ale není zaručeno, že si pro práci vyberou právě ten přeložený. Proto je nutné záložní soubory přesunout do adresáře, ze kterého nejsou přípoje čteny, nebo v názvu změnit příponu - *.8bf.

  Download češtiny do plug-inu Flexify (344 kB)

  Download češtiny do plug-inu Flood (239 kB)

  Download češtiny do plug-inu Glitterato (258 kB)

  Download češtiny do plug-inu India ink (314 kB)

  Download češtiny do plug-inu LunarCell (883 kB)

  Download češtiny do plug-inu SolarCell (284 kB)

  Domovská stránka výrobce plug-inů, firmy Flaming Pear Software.

 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  EaseUS Partition Master

  EaseUS Partition Master

  Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  UltraEdit

  UltraEdit

  Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

  Najdete na iDNES.cz