Easy Media Creator

  12:00aktualizováno  28. prosince 7:51
Nová verze programu Roxio Easy Media Creator 10 vám poskytne tvůrčí inspiraci a všechny potřebné nástroje k obohacení vašeho digitálního životního stylu. Vytvářejte, sdílejte a těšte se z vaších filmů, vzpomínek a hudby.

Easy Media Creator 10 - větší obrázek z programu

Easy Media Creator 10 Suite

Nová verze programu Roxio Easy Media Creator 10 vám poskytne tvůrčí inspiraci a všechny potřebné nástroje k obohacení vašeho digitálního životního stylu. Vytvářejte, sdílejte a těšte se z vaších filmů, vzpomínek a hudby.

Některé novinky:

 • 3 stupňový průvodce umožní automaticky upravit váš film. Poté ho jedním kliknutím můžete přesunout na YouTube nebo umístit na DVD.
 • Můžete zachytávat, upravovat HD video a přidat prostorový zvuk.
 • Můžete nahrávat internetové rádio, provádět dávkový převod souborů, zálohovat váš iPod a další.
 • Můžete vylepšit fotky a videa zachycených ve vašich mobilních zařízeních a použít je v projektech s dalšími médií.
 • Program je certifikován pro Windows Vista.

  Bohužel, ani zde se mi nepodařilo přeložit vše, protože jsem asi nenašel nenašel ty "správné" soubory a ty co jsem 100% přeložil se přesto zobrazují v angličtině (např. rozcetník). Přesto většina podprogramů je většinou přeložena. Některé programy zmizely nebo byly nahrazeny jinými variantami nebo se objevily nové.

  Roxio Easy Media Creator - větší obrázek z programu

  Easy Media Creator 9

  Balík programů neobsahuje pouze nástroj na vypalování, ale spoustu dalších určených pro práci s videem, zvukem i fotografiemi. Na úpravu samotných video souborů v balíku najdete VideoWave, ale chcete-li si pak z takovéhoto videa připravit DVD, poslouží vám další program MyDVD. Pro práci se zvukem je přiložen Sound Editor, který umí muziku nejen upravovat, ale i vypalovat na CD. Chcete-li si něco zkopírovat, tak na to poslouží Disc Copier, který však nově podporuje i přenosná zařízení, takže pomocí něj můžete zkopírovat zvuk, či video na Sony PlayStation Portable, mobilní telefony, iPod a všechny mobilní zařízení postavené na Windows Mobile. Statické obrázky pak na přenosná zařízení dostanete pomocí Media Manageru, který si samozřejmě poradí nejen s obrázky…
  Nejsou přeloženy programy Express Labeler, Media Experience, Watch DVDs, Quick Blu-ray Disc, Video Conference, AudioCD, Jukebox Disc, Convert CDs a Laser Label Disc. Přes "rozcestník" mi nešel spustit program Easy Backup. Ze samotné složky ano. Uvedené programy nejsou přeloženy proto, že jsem nenašel patřičné soubory a nebude přeložená část "rozcestníku" a to i přesto, že jsem patřičný soubor přeložil. Neumím si to sám vysvětlit. Jinak nepočítám stím, že bych dělal pravidelné překlady do tohoto programu.

  Upozornění: Číslo verze je odvozeno od "rozcestníku", který se nachází v podobě ikony na ploše (jde o obdobu Nero StartSmart)

  Poznámka: Jelikož jsem musel kromě jiného překládat i soubory XML, nejsem si jist, zda překlad bude funkční i na slovensku, a to z důvodů kódování těchto souborů. Musel jsem použít kódování windows-1250 namísto UTF-8.

  Instalace: Nejdříve je nutné si ve Správci úloh vypnout procesy RoxWatchTray9.exe, DrgToDsc.exe a besch.exe (je možné, že bude zapotřebí vypnout i DMXLauncher.exe a RoxMediaDB9.exe), pak stačí spustit patche a restartovat počítač.

  Download češtiny do programu Easy Media Creator 10.00.44 Suite (1 379 kB)

  Download češtiny do programu Easy Media Creator 9.0.088 (1 308 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Roxio.

  Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

  Easy Media Creator 10 - větší obrázek z programu Easy Media Creator 10 - větší obrázek z programu Easy Media Creator 10 - větší obrázek z programu Easy Media Creator 10 - větší obrázek z programu Roxio Easy Media Creator 9 - větší obrázek z programu Roxio Easy Media Creator 9 - větší obrázek z programu Roxio Easy Media Creator 9 - větší obrázek z programu Roxio Easy Media Creator 9 - větší obrázek z programu Roxio Easy Media Creator 9 - větší obrázek z programu

 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  FastStone Capture

  FastStone Capture

  Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

  HyperSnap

  HyperSnap

  HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz