Dekart Private Disk Light

  12:00aktualizováno  14. února 12:17
Chcete si nějakým způsobem zabezpečit nebo ukrýt před ostatními nějaká data? Máte například doma jeden počítač, který používá celá rodina? Tak to jste již určitě někdy potřebovali nějaká data zabezpečit nebo skrýt. Možná pomůže tento prográmek. čeština připravena i pro verzi 2.00.

Dekart Private Disk Light - větší obrázek z programu

Chcete si nějakým způsobem zabezpečit nebo ukrýt před ostatními nějaká data? Máte například doma jeden počítač, který používá celá rodina? Tak to jste již určitě někdy potřebovali nějaká data zabezpečit nebo skrýt před nenechavými ručičkami svých dětí a podobně. Můžete namítnout, na to existuje spousta šifrovacího softwaru. Ano, ale většinu musí obsluhovat alespoň trochu zdatný uživatel, jinak také může dojít k nenávratné ztrátě dat! A to dozajista nikdo nechce. Používání takových programů bývá také dost složité, narozdíl od tohoto programu, kde je ovládání velice jednoduché :o)
Připravil jsem pro vás překlad tohoto jednoduchého, ale šikovného programu, který se jmenuje Private Disk Light a umí na vašem disku vytvořit virtuální disk, který se za normálních podmínek jeví jako úplně obyčejný soubor ( samozřejmě těchto disků můžete mít víc, záleží na volné kapacitě vašeho harddisku ). A pokud ho pomocí tohoto programu zaktivujete, přidá se vám do systému další disk, pod písmenem, jaké si sami zvolíte ( můžete samozřejmě použít pouze volné písmena disků ). S tímto diskem můžete manipulovat úplně stejně, jako s jiným diskem v systému ( kopírovat, mazat, přesouvat data atd.). Každý z těchto disků lze zaheslovat, takže se vám na něj nikdo nedostane a nic vám nesmaže :o) Pokud máte vypalovačku a umí formát UDF, můžete si vytvořit i takový disk na CD-RW.
Jednoduše si vytvoříte nějaký virtuální disk, nastavíte písmeno, pod jakým chcete, aby se v systému disk objevil, zadáte heslo a je to. Disk se vytvoří a sám spustí formátování, vy si vyberete souborový systém, jakým chcete disk naformátovat ( FAT, NTFS atd. ) a vše je hotovo. Poté si disk pomocí programu připojíte ( například jako síťovou jednotku ) a již ho můžete používat. Při restartu nebo vypnutí počítače program disky odpojí, to znamená, že při dalším spuštění počítače musíte disk ( nebo disky ) znovu připojit, nebo do složky po spuštění přidat tento program, ale v tomto případě musíte použít parametry, které jsou vysvětleny v nápovědě.

INSTALACE:
Nejprve musíte program vypnout a to ne jenom odpojit disky, ale vypnout program úplně pomocí modré ikony vedle hodin nebo pomocí příkazové řádky! Pokud použijete příkazovou řádku, je nutné mít v nastavení programu vypnutou volbu „Po uzavření programu minimalizovat na lištu“. Pokud toto neuděláte, nedojde k přeložení a program zůstane v anglickém jazyce. Instalátorem nainstalujete překlad a po spuštění programu je vše v českém jazyce ( není nutné nikde nic nastavovat ). Překlad je vytvořen pouze na dané verze programů a nelze použít na jiné. Pokud budete mít nějaké problémy, více informací získáte na této adrese.

CO JE PŘELOŽENO
Přeloženo je vše. Pokud najdete nějaké nedostatky, ozvěte se prosím na níže uvedený e-mail, abych to mohl opravit.

Přeji Vám příjemné používání programu Private Disk Light v českém jazyce.
Dregn

Download češtiny do programu Dekart Private Disk Light 2.00 (32 kB)

Download češtiny do programu Dekart Private Disk Light 1.19 (46 kB)

Download češtiny do programu Dekart Private Disk Light 1.13 (29 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Dekart.

Domovská stránka autora češtiny, Dregn, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Najdete na iDNES.cz