CloneCD

  12:00aktualizováno  11. prosince 11:41
Tak a po několika měsících se přešlo na další řadu verzí, konkrétně CloneCD 4.3.x.x.a protože verze češtiny, která se dodává s tímto programem, je poněkud starší a řekněme si to, divná, tak tady máte tu moji.

CloneCD 4.x.x.x. - větší obrázek z programu

CloneCD 4.3.x.x.

Verze češtiny, která se dodává s tímto programem, je poněkud starší a řekněme si to, divná. Tak tady máte tu moji. Obsahuje češtinu, profily, zvuky bez šumu a jeden starší vzhled trojkové řady.
A změny? Ze samotného programu byla odstraněna podpora pro virtuální disky a možnost registrace. Tu řeší samostatný program. Taky již není podporován registrační klíč dvojkové a trojkové řady. Více se o změnách dočtete na stránkách firmy SlySoft Inc.
Instalace je snadná, rozbalte archív, spusťte patch a řiďte se pokyny.
Fidel

CloneCD 4.2.x.x. + CloneCD Tray 4.2 + Virtual CloneCD

Tak tu mám pro vás opět nějaké změny. Autorům se podařilo odstranit problémy s nápovědnými texty, které se nevešly do okna. Způsoboval to Internet Explorer (HTML Help) a k zobrazování této nápovědy již není zapotřebí. Upravena byla podpora "slabých sektorů" a užívání paměti během činnosti programu. A mnoho dalších vylepšeních a oprav. A samozřejmě doplněná čeština.
Fidel

CloneCD 4.1.x.x. + CloneCD Tray 4.1 + Virtual CloneCD

Protože autoři programu opět na svém díle poněkud zapracovali a na světě je nová verze vašeho oblíbeného programu, i já musel přijít s novou verzí češtiny.
Do programu přibyla podpora virtuálních CD/DVD jednotek a bylo opraveno pár chyb. Ale o tom se více dozvíte na stránkách Elaborate Bytes.
Fidel

CloneCD 4.0.x.x. + CloneCD Tray 4.0

Vážení čtenáři.
Protože je již na světě nová verze oblíbeného vypalovacího programu CloneCD, dovoluji si Vám nabídnout doplněnou češtinu a zvuky zbavené šumů. Program je samorozbalující se zip archiv a najde si nainstalovaný program na vašem počítači. Vy si můžete sami zvolit, který ze souborů v něm si chcete do svého programu nahrát. Kdyby se Vám má čeština nelíbila, prosím vytvořte si zálohy měněných souborů.
Fidel

CloneCD 3.3.4.1. - větší obrázek z programu

CloneCD 3.3.4.1. + CloneCD Tray 3.3

Vážení čtenáři
Připravil jsem pro Vás češtinu do programu CloneCD verze 3.3.4.1. a podprogramu CloneCD Tray v3.3. Instalace programu sice češtinu obsahuje, ale zdála se mi nějaká nepovedená. Myslím, že jsem ji trochu polidštil. Počeštil jsem i upozornění při vkládání CD a zvuk zbavil šumu.

Instalace je jednoduchá. Jedná se o samorozbalující se ZIP archiv. Instalace si najde program CloneCD sama případně zadáte cestu ručně. Můžete si vybrat i co se má z archivu vybalit. Jestli chcete zachovat stávající češtinu, vyberete si jen zvuk a podobně.

V době, kdy čtete tento článek je možná již hotová ostrá verze CloneCD 4.
M áte-li nějaké připomínky k češtině, napište mi na dole uvedený email. Fidel

Download češtiny do programu CloneCD 4.3.x.x (220 kB)

Download češtiny do programu CloneCD 4.2.x.x. + CloneCD Tray 4.2 + Virtual CloneCD (199 kB)

Download češtiny do programu CloneCD 4.1.x.x. + CloneCD Tray 4.1 + Virtual CloneCD (198 kB)

Download češtiny do programu CloneCD 4.0.x.x. + CloneCD Tray 4.0 (205 kB)

Download češtiny do programu CloneCD 3.3.4.1 + CloneCD Tray 3.3 (352 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy SlySoft Inc..

Domovská stránka autora češtiny, Fidela, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz