Canon MP370 Series Printer

  12:00aktualizováno  27. října 9:13
Jelikož jsem si koupil novou tiskárnu, první co mě zajímalo je, zda výrobce dodává v češtině i ovládací menu. Samozřejmě že ne. Moje ego to tak ale nechce nechat a tak jsem se pokusil o překlad.

Canon MP370 Series Printer - větší obrázek z programu

Koupil jsem si novou tiskárnu Canon MP370 Series Printer a tak mě samozřejmě zajímalo (to už je taková vlastnost amaterských překladatelů), zda výrobce dodává v češtině i ovládací program. Samozřejmě že ne a tak nezbývá, než se k tomu postavit čelem a pokusit se připravit svůj vlastní překlad. Ale jelikož je to mimo můj "obor", přeložil jsem pouze dialogy, menu a pár hlášek. Každopádně ke standardnímu užívání to stačí.

A aby toho nebylo málo, všiml jsem si, že k této tiskárně jsou dodávané jakési podprogramy, které se týkají jednotlivých funkcí, protože se jedná o trojkombinaci (skener, kopírka a tiskárna). Jde o podprogramy Easy-PhotoPrint verze 2.0.2, Easy-PhotoPrint Plus verze 1.0.0 a MP Toolbox verze 4.1.1.0.mp10., ve kterých je možné nastavit spoustu funkcí, které by se jinak museli provádět přímo na tiskárně. Tak když už jsem byl v tom, nabízím ke stažení i překlad těchto podprogramů.

Instalace je malinko těžší, protože pod každým operačním systémem se instalace programu provede jinam. Proto jsem neudělal instalační patch ale přeložené soubory volně dal do archívu. Archív tedy rozbalte a soubory CNMsrye.dll a CNMurye.dll přemažte původní soubory. Doporučuji si nejprve původní soubory zazálohovat, člověk nikdy neví.

Download češtiny do podprográmků Canon MP370 Utility (221 kB)

Download češtiny do programu Canon MP370 Series Printer (45 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Canon.

Domovská stránka autora češtiny, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

Canon MP370 Utility - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Najdete na iDNES.cz