BrainWave Generator 3.1.9

  12:00aktualizováno  24. května 9:11
Softwarový psychowalkman BrainWave Generator. Tentokrát nejde o letitý program, ale o poslední verzi.

BrainWave Generator 3.1.9 - větší obrázek z programu

Program BrainWave Generator je softwarová obdoba audiovizuálních stimulačních přístrojů, známějších jako psychowalkmany, které stimulací mozkových proudů navozují stav uvolnění, relaxace nebo naopak zvyšují koncentraci a psychickou odolnost.
Program pracuje pod Windows na libovolném počítači se stereofonní zvukovou kartou a sluchátky. Ta sluchátka jsou nutná, protože je třeba přivádět do uší odděleně různé zvukové kmitočty. Protože účinné mozkové kmitočty jsou od 30 Hz do 0,5 Hz, tedy většinou mimo slyšitelné pásmo, je pro jejich zvukovou stimulaci použit patentovaný fígl, kdy se do každého ucha samostatně přivádí kmitočet v běžném slyšitelném pásmu lišící se o požadovaný rozdíl. Například 500 Hz do levého ucha a 510 Hz v pravo. Zpracováním zvuku v mozku vznikne záznějový kmitočet o požadované hodnotě.
V nápovědě programu je upozornění, že program nemohou používat lidé trpící nějakou formou záchvatů, epilepsií, srdeční arytmií nebo jinou srdeční vadou a užívající drogy a uklidňující prostředky.
Přeložená shareware verze není nijak omezena, mimo zablokování importu sestav stimulací. Na plnou verzi se změní zapsáním registračního kódu. Program umožňuje vytváření vlastních sestav s velkým množstvím volitelných parametrů nebo téměř libovolnou úpravu již existujících nastavení a přes výstup zvukové karty ovládá takzvané světelné brýle (jejich použití není podmínkou).

Instalace CZ:
Program nevyžaduje instalaci. I po rozbalení archívu překladu do libovolného adresáře jej lze spustit. Samozřejmě je lepší překladem přepsat původní instalaci programu, aby se mohli využít všechny jeho součásti, například originální anglická nápověda s množstvím informací. V tomto případě je vhodné si původní soubory zazálohovat.

Příjemnou práci s programem přeje Přemysl Lukavský.

Download češtiny do programu BrainWave Generator 3.1.9 (1 183 kB)

Domovská stránka programu BrainWave Generator.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Najdete na iDNES.cz