AudioSeparator 1.03

  12:00aktualizováno  24. března 4:38
AudioSeparator 1.03 je malý, ale šikovný prográmek pro úpravu hudby včetně souborů wav. Čištění Lp, potlačení šumu, praskotu nebo střih zvuku je otázkou několika minut.

AudioSeparator - větší obrázek z programu

AudioSeparator je malý, ale šikovný prográmek pro úpravu hudby včetně souborů wav. Čištění Lp, potlačení šumu, praskotu nebo střih zvuku je otázkou několika minut. Program disponuje jednoduchým prostředím, nejsou tedy žádné problémy při nastavení a používání. Pokud naleznete v překladu nějaké nepřesnosti tak se prosím ozvěte na e-mail: collier@volny.cz, rád je opravím.

Instalace:
Je nabídnuto standardně C:\Program Files\AudioSeparator Je dobré si udělat zálohu souboru AudioSeparator.exe protože instalace přepíše uvedený soubor. Samozřejmě AudioSeparator při instalaci češtiny nesmí být spuštěn !

Ahoj Collier

Download češtiny do programu AudioSeparator 1.03 (88 kB)

Domovská stránka programu AudioSeparator

Upozornění! - Autor češtiny neodpovídá za jakékoli případné škody. Nedělám si žádné nároky na překlad a další možné úpravy češtiny jsou samozřejmě možné.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Najdete na iDNES.cz