Advanced Registry Doctor 8.8.08.21

  12:00aktualizováno  17. prosince 9:03
Výkonný nástroj pro diagnostiku, opravu chyb, defragmentaci a celkovou optimalizaci systémového registru. Připravil jsem pro vás češtinu.

Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu

Výkonný nástroj pro diagnostiku, opravu chyb, defragmentaci a celkovou optimalizaci systémového registru. Jasným cílem této optimalizace je především stabilonější a rychleší počítač. Po instalaci a odinstalování různých programů, demoverzí a patchů zbývá v registru našeho operačního systému spousta nepořádku. Windows jsou pak pomalejší a někdy se chovají velice nestabilně. Advanced Registry Doctor Pro jednoduše vyléčí registr našeho operačního systému. Program opravuje chybné a zbytečné části registru. Tím zrychlí běh celého systému.

Jelikož se jedná o balíčkový soubor, tak se i zde výrobce moc nevyznamenal a nevložit do příslušných souborů veškeré texty k překladu. Výhodou je, že jsem se snažil (ačkoliv to není můj "obor") přeložit skoro vše, což u některých jazyků chybí.

Instalace: Nejprve si vypněte vedle hodin v hlavním panelu Plánovač(scheduler). Poté spusťte patche s překladem. Otevřete program Advanced Registry Doctor a v Liště nabídek klikněte na Language a zde si z roletové nabídky vyberte Czech. Tím se zároveň aktivuje čeština i v programu Registry Toolkit ve kterém si jí též můžete nastavit.

Download češtiny do programu Advanced Registry Doctor 8.8.08.21 (84 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Elcor Software.

Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz