Advanced Office 97 Password Recovery

  3:46aktualizováno  5. června 2001 12:33
I občasná ztráta hesla v dokumentech OFFICE nemusi tolik vadit.....

Super čeština od nového člena týmu překladatelů. Program je určen pro všechny zapomětlivce, případně lovce hesel:-)). Program je určen pro hledání hesel v aplikacích MS WORD 97, EXCEL 97, ACCESS a umí rozkódovat i aplikace pod OFIICE 2000. No není to perfektní?:-)I mě se určitě bude hodit, musím si ten program sehnat. Od autora jsem dostal i další překlad programu na rozkódovávání, ten najdete na našich stránkách také. A autor poslal i dlouhý vysvětlující dopis:

Posílám češtiny do dvou programů jde o
- Advanced Office 97 Password Recovery 1.30
- Advanced ZIP Password Recovery 3.0 b. 4
Tyto programy používám delší dobu ale jejich nové verze mají vícejazyčnou podporu původně samozřejmě bez če tiny, ale nyní stačí zkopírovat soubor \"czech.lng\" do nainstalovaného programu spustit jej a zvolit si če tinu.
Programy jsou nástrojem, který dosahuje fantastických výsledků při hledání hesel. (které někdo ztratil, nebo nikdy neznal).
Advanced ZIP Password Recovery - je pro hledání hesel v klasických zip souborech i SFX (*.exe).
Advanced Office 97 Password Recovery - je program pro hledání hesel MS Word 97 (*.doc), dokumenty MS Excel 97 (*.xls), databáze MS Access (*.mdb) a toté platí i pro MS Office 2000.
Ještě bych snad jen dodal e v nezaregistrované verzi je část funkcí nepřístupná a pro dosahování opravdu pičkových výsledků, musíte pou ívat slovníkový útok a obsáhlý word-list (pro toho kdo neví o čem je řeč, je to vlastně takový slovník a programy tohoto typu zkou í jedno slovo za druhým použít jako heslo. Slu ný word-list má několik desítek mega ale viděl jsem už i více ne půlgigové). Tím se samořejmě zkrátí doba hledání proto e program nemusí zkoušet náhodné kombinace čísel, písmen atd. Tak e kdy to zhrnu máteli trochu štěstí a dobrý word-list a slušný počítač je to obvykle otázka několika desítek nebo stovek milisekund. V opačném případě několik minut a týdnů. (V tomto případě má veliký vliv definování vlastní znakové sady a mnoho dal ích faktorů, ale to si u musí, každý koho tato problematika zajímá vyzkoušet sám).
Jarek Sedlák

Download češtiny do programu Advanced Office 97 Password Recovery 1.30 (7Kb).

Domovská stránka programu: http://www.elcomsoft.com/

Další zajímavá stránka o dekódování: http://www.elcomsoft.com/prs.html

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz