AdSubtract SE

  12:00aktualizováno  9. dubna 2006 9:46
Na oficiální stránce programu AdSubtract se objevila nová verze AdSubtract SE 2.45 tohoto odstraňovače reklam z internetových serverů. A protože češtiny do verze PRO jste se dočkali před několika málo dny, přináším těm méně majetnějším překlad do verze SE

AdSubtract SE - větší obrázek z programu

Na oficiální stránce programu AdSubtract se objevila nová verze AdSubtract SE 2.45 tohoto odstraňovače reklam z internetových serverů. A protože češtiny do verze PRO jste se dočkali před několika málo dny, přináším těm méně majetnějším překlad do verze SE, která je pro osobní použití zdarma.
Ve verzi 2.45 se objevilo pár novinek, které by měli zpříjemnit práci s tímto programem, ať už to je Panel skóre nebo přidání nových reklamních serverů.

Instalace češtiny
Rozbalte Zip soubor do adresáře, kde máte nainstalován program AdSubtract SE a přepište všechny soubory.

Zase o něco rychlejší brouzdání po internetu Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

21.8.2002

Taky Vám vadí kolik reklam je uvedeno na webových serverech a Váš modem má už tak dost práce se stahováním textu a obrázků ze serverů. Tak proč nepoužijete jednoduchý program pro odstranění (zablokování) reklam ze serverů? Tím programem je právě AdSubtract SE (Standard Edition).
Program je určen hlavně pro modemisty (brouzdači, kteří používají modem :-) ale to neznamená, že si reklamy nemůžou odstranit i uživatelé, kteří používají jiné typy připojení (LAN apod.). Program kromě odstranění reklam umí i zabránit ukládání cookies na Váš pevný disk, to Vám ale při rychlosti připojení stejně nijak nepomůže :-)
Rozhodnul jsem se, že pro tento program udělám češtinu, protože já sám používám modem a program v češtině (ať už jakýkoliv) není nikdy na škodu. Proto neváhejte stahovat program samotný (odkaz viz. níže) a i češtinu, kterou sem pro Vás vytvořil.

Instalace:
Jako již tradičně rozbalit soubor Zip, přepsat soubor sesat.dll v adresáři s programem AdSubtract a začít brouzdat po netu.

Rychlé brouzdání po síti sítí Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

Download češtiny do programu AdSubtract SE 2.45 (24 kB)

Download češtiny do programu AdSubtract SE (17 kB)

Stránka autora programu: Vrába

Domovská stránka programu AdSubtract SE

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

ROZHODNUTO: Obědy zdarma budou jen pro některé děti
ROZHODNUTO: Obědy zdarma budou jen pro některé děti

Několikaměsíční dohady jsou u konce. Vláda rozhodla, že obědy ve školách zdarma se nebudou týkat každého. Kdo na ně dosáhne a kolik to bude stát?

Najdete na iDNES.cz