ACDSee 4.0

  12:00aktualizováno  5. listopadu 9:48
Tentokrát jsem se pustil do překladu tohohle super prohlížeče obrázků, kterej umí celkem dost dobrejch věcí!!! Překlad mi trval celkem dlouho, protože, zaprvé nebyl čas a zadruhé, mi to nějak nešlo, protože je to hrozně odborných výrazů, které mají ukrutně moc významů a čert ví, který je ten správný, no ale nakonec se mi to nějak povedlo a slova jsem doplnil podle mýho nejlepšího vědomí a svědomí

ACDSee 4.0

Nazdárek lidi,
tentokrát jsem se pustil do překladu tohohle super prohlížeče obrázků, kterej umí celkem dost dobrejch věcí!!! Překlad mi trval celkem dlouho, protože, zaprvé nebyl čas a zadruhé, mi to nějak nešlo, protože je to hrozně odborných výrazů, které mají ukrutně moc významů a čert ví, který je ten správný, no ale nakonec se mi to nějak povedlo a slova jsem doplnil podle mýho nejlepšího vědomí a svědomí.
Takže teď už konečně k překladu jako takovému, dohromady je to celkem obsáhlý překlad Programu ACDSee (na FotoCanvasu a programu pro digitální kameru se pracuje), asi bych řekl, že je to asi 97%, menu je celý v češtině, dialogy jsou asi přeloženy komplet no a stringy, tak na těch 97-98%. Jsou k tomu přeloženy ještě tipy dne.
Pokud byste našli v překladu nějaké chyby, vim že tam určitě budou, tak mi prosim co nejrychleji napište a já to opravim a pošlu na cestiny.cz. Předem díky.

Tak a teď k instalaci:
Stačí jen kliknout na stažený instalační soubor ACDSee40Cz.exe, a pak se řídit pokyny.
Michal Tušek alias Magor

Download češtiny do programu ACDSee 4.0 (1 203 kB)

Domovskoá stránka výrobce programu, firmy ACD Systems, kde si můžete stáhnout poslední verzi programu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na iDNES.cz