ACD FotoAngelo 2.x

  12:00aktualizováno  20. září 12:17
Díky uživateli V.L. který se odhodlal použít moji češtinu do programu ACD FotoAngelo jsem zjistil, že je do verze poněkud staršího data a proto jsem nelenil, tak jak je tomu u mě zvykem, a vytvořil jsem pro Vás novou češtinu do verze 2.0.2.0003.

ACD FotoAngelo 2.0

ACD FotoAngelo 2.0.2.0003

Díky uživateli V.L. který se odhodlal použít moji češtinu do programu ACD FotoAngelo jsem zjistil, že je do verze poněkud staršího data a proto jsem nelenil, tak jak je tomu u mě zvykem, a vytvořil jsem pro Vás novou češtinu do verze 2.0.2.0003, doufám že již bude aktuální.
S pozdravem skutr.

ACD FotoAngelo 2.0

Tentokrát jsem se pustil do překladu programu ACD FotoAngelo, který patří do jedné řady s oblíbeným programem ACDSee a do určité míry s ním spolupracuje. Je to vcelku jednoduchý program, určený pro tvorbu prezentací, jako je například PowerPoint, ale umí vytvářet i spořiče obrazovek.
Obsluha je velmi jednoduchá, založená na přetahování obrázků z adresářů kde máte obrázky uloženy do jednotlivých snímků, které se pak dají doplňovat různými efekty, textem ale i ozvučovat. Tímto překladem jsem si krátil dlouhé chvíle při pobytu v nemocnici, tak by mělo být přeloženo skoro vše. Děkuji tímto také mému osobnímu lékaři za zapůjčení nootebooku na kterém jsem češtinu vytvářel, poděkování si zaslouží i od Vás uživatelů, jinač by čeština do tohoto programu tak brzo nebyla. Pokud narazíte v překladu na nějakou chybu nebo nepřesnost dejte mi to prosím na vědomí, ať mohu zjednat nápravu.

Instalace je opět jednoduchá, stačí nejprve vypnout program ACD FotoAngelo a poté kliknout na patch ACD FotoAngelo V2.0 CZ.exe a řídit se pokyny programu.

Jiří Russ

Download češtiny do programu ACD FotoAngelo 2.0.2.0003 (375 kB)

Download češtiny do programu ACD FotoAngelo 2.0 (373 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ACD Systems.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Najdete na iDNES.cz