2xExplorer 1.4.1.12

  12:00aktualizováno  7. června 11:56
Freewarový program 2xExplorer je zajímavý správce souborů vybavený mnoha šikovnými funkcemi. Abych Vám usnadnil vyzkoušení i případné používání tohoto neobvyklého správce souborů, připravil jsem pro něj češtinu

2xExplorer - větší obrázek z programu

Freewarový program 2xExplorer je zajímavý správce souborů vybavený mnoha šikovnými funkcemi. Už na první pohled Vás zaujmou 3 okna z nichž levé zobrazuje stromovou strukturu stejně jako ve známém Průzkumníku a další dvě okna slouží podobně jako v mnoha jiných manažerech k práci se soubory. Abych Vám usnadnil vyzkoušení i případné používání tohoto neobvyklého správce souborů, připravil jsem pro něj češtinu.

Program například disponuje vlastním prohlížečem souborů s možností hexadecimálního zobrazení, interním editorem ve kterém můžete využít mimo jiné i funkce vkládání automatického textu s možností následného vrácení kurzoru o zvolený počet míst zpět (využitelné např. při editaci HTML). Příjemná je také možnost přímého vytisknutí nebo zkopírování názvů vybraných souborů a složek do schránky i s celou cestou, jednoduchá aktualizace datumu uložení souboru, porovnávání souborů ve složce, vyhledávání dle obsahu souboru a mnoho dalších funkcí. Velice jednoduše lze pomocí 2xExploreru rozdělit jakýkoliv soubor na libovolně veliké části a poté je opět spojit v jeden celek. Chvíli mi trvalo, než jsem si na tento program zvykl, ale během překládání jsem se s ním velice dobře seznámil. Doporučuji ho pořádně vyzkoušet a možná si ho zařadíte mezi své oblíbené pomocníky. Program není nutno instalovat, stačí si zvolit složku a soubory z archivu do ní rozbalit. Pokud by Vám 2xExplorer nevyhovoval, jednoduše ho smažete. Soubor nápovědy jsem do archivu nepřidával, můžete si ho stáhnout z internetu. Je ovšem pouze v angličtině. Myslím si však, že ho nebudete k práci s manažerem potřebovat.

Jak už jsem uvedl, k dispozici je celý přeložený program bez nápovědy, takže stačí, když archív někam rozbalíte a spustíte program 2xexplorer.exe a máte vlastně celý program.

Příjemnou práci se soubory přeje Dom

Download české verze programu 2xExplorer 1.4.1.12 (393 kB)

Domovská stránka programu 2xExplorer.

Instalaci anglické verze programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz