Timeshift

  8:00aktualizováno  17. prosince 10:45
Jako hráč se v pozici hlavního hrdiny pomocí obleku vyvinutého k armádním účelům pro cestování časem přenesete do doby, která připomíná rok 1939. Snad vám v orientaci pomůže překlad do češtiny.

Fanoušci klasických 3D FPS se na hru Timeshift z vývojářského studia Saber Interactive pravděpodobně již připravují. Hra prošla dlouhým vývojem a kromě změny grafiky se vývojáři rozhodli přepsat i původní zápletku. V novém příběhu se hráč v pozici hlavního hrdiny pomocí obleku vyvinutého k armádním účelům pro cestování časem přenese do doby, která připomíná rok 1939. Na první pohled však je jasné, že vědecký pokrok je mnohem dál než opravdu v roce 1939 byl. Oblek vybavený umělou inteligencí se stává hrdinovým druhým já a umožňuje mu zastavit, zpomalit či obrátit tok času. Právě díky možnosti úpravy plynutí času se hlavní hrdina stává tou nejúčinnější zbraní této doby.
Promyšlené využití této schopnosti je základním požadavkem na úspěšné zdolání všech překážek. Ať už nepřátel nebo hádanek a puzzlí.
Autoři dále slibují vynikající grafické zpracování a pokročilou fyziku, což má umožnit Saber3D engine.
Příběh hry se bude odehrávat postupně ve 30ti misích a je dílem Hollywoodského spisovatele a režiséra a bude se odehrávat v alternativní časové paralele. Běžné zbraně, jako pistole a pušky, budou k dispozici, ale v bizardních alternativních formách.
Hra Timeshift s nově pojatou technologií ovládání času bude disponovat jak módem pro jednoho hráče, tak multiplayerem.
Hra vyšla 8.11.2007 v české verzi.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Najdete na iDNES.cz