S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

  2:09aktualizováno  28. dubna 2007 7:40
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl je akční hrou s velmi zjednodušenými RPG prvky od Ukrajinské společnosti GSC Gamesworld. S.T.A.L.K.E.R. hráči nabídne obrovský svět o rozloze větší než 30.000 km čtverečních, možnost řídit přes třicet různých vozidel včetně helikoptéry, nákladních automobilů, robotů a na akční hru poměrně netradiční nelineární příběh. Pojistkou grafické kvality má být interně vyvíjený X-Ray engine, který údajně zvládá většinu možností výkonných grafických karet i na pomalejších počítačích. U akční hry je dnes již samozřejmostí, že bude podporovat multiplayer, který bude ve této hře přítomen hned v několika módech.
Vydání hry je v ČR plánováno v polovině února 2006 a bude přeložena formou českých titulků, dabing tedy zůstane původní.

27.3.2007 - Společnost CD Projekt dokončila českou verzi očekávané akční hry S.T.A.L.K.E.R., která se na trhu objeví ve druhé polovině dubna. Pro naše zákazníky jsme si opět připravili celou řadu bonusů zpříjemňujících nákup originální CZ verze. Uvnitř balení naleznete kromě hry na DVD tištěnou mapu Zóny, tištěnou barevnou příručku popisující úskalí a nástrahy Zóny, kartičku s kódem umožňující přístup k novým mapám a skinům ve hře více hráčů a celkovou atraktivitu balení ještě více zvýrazní efektní ražba použitá na přední straně krabičky. Zároveň s vydáním této tiskové zprávy zveřejňujeme galerii screenshotů z české verze hry.

27.4.2007Společnost CD Projekt uvedla hru na trh v profesionální české verzi (české titulky, ruský dabing + český dabing videosekvencí) 19. dubna 2007.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na iDNES.cz