Runaway - The Road Adventure

  12:00aktualizováno  14. ledna 2006 11:40
Hra je kreslená logická adventura, příběh hlavního hrdiny Briana je plný logických úkolů a hledání v zajímavých místech Ameriky. Pomocí myši, postřehu a bystrého úsudku Brianovi pomůžete zachránit krásnou dívku a přijdete na záhadu jednoho indiánského krucifixu.

Runaway - The Road Adventure

Hra je kreslená logická adventura, příběh hlavního hrdiny Briana je plný logických úkolů a hledání v zajímavých místech Ameriky. Pomocí myši, postřehu a bystrého úsudku Brianovi pomůžete zachránit krásnou dívku a přijdete na záhadu jednoho indiánského krucifixu. Grafika hry je vytvořena ve 3D prostoru, ale všechny postavy a jejich animace jsou vyrenderovány do 2D ploché grafiky, která velmi připomíná styl grafiky animovaných komiksových seriálů v TV. Proti TV však nabízí tato hra velmi vysoké rozlišení 1024x768, takže je nutné, aby toto rozlišení podporoval váš monitor, protože rozlišení nelze ani zvýšit, ale ani snížit. Všechny zvuky předmětů a akcí jsou velmi přesné a detailní a všechny rozhovory jsou profesionálně nadabované českými herci v našem rodném jazyce. Ovládání je velmi jednoduché - když přejedete myší nad nějakým aktivním předmětem na obrazovce, kurzor se změní a pod obrázkem hry se objeví text, který vám napoví, co můžete s předmětem provést - sebrat předmět ze země, zapáčit páčidlem, poškrábat lak na autě, promluvit si s další postavou - vše je hned jasné a intuitivní. Hraje určena pro hráče starší 15-ti let.

Společnost TOP CD tuto hru vydala kompletně v češtině, to znamená včetně dabingu jednotlivých postav. A protože někteří hráči mohli mít potíže při spouštění hry, zvláště na nových kartách nVidia, připravila společnost podrobný popis problémů a hlavně jejich řešení. Toto naleznete na jejich stránkách zde.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost TopCD

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?
Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let se počet sportujících dětí značně snížil. Až třetina se omlouvá z tělocviku, a dokonce i někteří rodiče ho považují za zbytečný předmět. Jak to změnit?

Najdete na iDNES.cz