NHL Eastside Hockey Manager 2005

  12:00aktualizováno  22. dubna 2006 8:15
NHL Eastside Hockey Manager 2005

Podle názvu musí být všem hned jasné, o jaký typ hry se jedná. Konkrétně jde o pokračování hokejového manažeru. Nová verze přináší zdokonalený systém snad úplně všeho. Hráč dostane příležitost kontrolovat naprosto vše (finance, trénink, hráče, kterých je více než 32 tisíc, stadion a další), a to vše bude navíc propracováno do mnohem větší hloubky. Těšte se tedy na haldy a haldy tabulek, číslíček, zpráv, hodnocení a v neposlední řadě vašich vlastních rozhodnutí.
Díky podpoře severoamerické NHL (National Hockey League™) i asociace hráčů NHL (National Hockey League Players Association™, NHLPA™) najdete ve hře všechny týmy a fotografie hráčů.

Hra byla v ČR vydána formou kompletní lokalizace (dabing nebyl třeba).
Na závěr přinášíme fanouškům hokeje špatnou zprávu, letošní verze této hry se již v normální obchodech nebude prodávat. Vzhledem k nesplnění prodejních očekávání této hry se zahraniční distributor patrně přikloní pouze k přímému internetovému prodeji. Více informací a podrobnosti hledejte na oficiálních stránkách www.sigames.com.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Najdete na iDNES.cz