Need for Speed: Carbon

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 12:44
Ač se všude uvádí prozatím, že hra vyjde pouze s českým manuálem, opak je pravdou. Firma EA Czech tuto hru vydává nejen s českým manuálem, ale v češtině (české texty ve hře).

Závody v Need for Speed Carbon se přesunují z velkých měst do podstatně menších v horských oblastech. Společně s vaším týmem budete bojovat o nadvládu ve městě pěkně ulici po ulici. Když se do závodů připlete policie, přesune se vše do kaňonu Carbon, kde všichni riskují na každém metru. Need for Speed Carbon nabídne nové zajímavé lokality, ale také mnoho vozidel a novinku v možnosti tvorby a modelace každého detailu vozu díky technologii Autosculpt.

Tato hra bude vydána v průběhu listopadu 2006 a dle nejnovějších zjištění půjde o českou verzi formou českých textů ve hře. Mezitím se kolegům ze Slovenska podařilo přeložit alespoň demoverzi, pokud máte chuť, můžete si jí vyzkoušet.

Čeština je zakomponována i v dalších (např. US) verzích hry, jen není aktivní. Pro její aktualizaci se podařilo SiViNovi vytvořit jednoduchý prográmek. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde, samotný program pak stáhnout zde.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz