Empire Earth 2: The Art of Supremacy

  12:00aktualizováno  6. března 2006 8:56
Jde o datadisk k původní špičkové strategii Empire Earth II, hra je od 6.3. 2006 k dispozici v profesionální české verzi (dabing původní).

Empire Earth II: The Art of Supremacy je datadisk pro perfektní strategii Empire Earth II. Datadisk rozšíří původní hru o 2 nové herní módy - Fealty (hráč může být poddaným, nebo spojencem) a Tug of War (boje probíhají na několika mapách, přičemž k vítězství je třeba porazit soupeře na jeho domovské mapě), tři zbrusu nové kampaně jež nabídnou možnost zažít významné historické momenty za Faraóna i Napoleona a několik nových jednotek. To samozřejmě není vše, ale to už se necháme překvapit.
Co je ovšem pro vás důležitější je to, že u nás hru dodává firma CD Projekt a to v profesionální české verzi. Dabing zůstal původní, překladu se týká manuál a především všechny texty ve hře. Hra byla v ČR vydána 6.3.2006 a od tohoto data jí tedy seženete v obchodech.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

Najdete na iDNES.cz