Emergency 4

  12:00aktualizováno  30. září 2:37
Jde o záchranářskou stategii, ve které dostanete na starosti různé jednotky jako třeba hasiče, pohotovost nebo policii, se kterými se v celkem 20ti misích vydáte zachraňovat lidské životy. Připravujeme překlad instalátoru, manuálu a všech textů ve hře.

Emergency 4 je záchranářská realtime strategie, která navazuje na předchozí díly v sérii a přináší řadu vylepšení. Titul bude obsahovat přes dvacet různých misí a pokud je to někomu málo, bude zde i generátor misí. Vývojáři se během uplynulého roku zaměřili nejen na vývoj grafické stránky hry, ale také na fyzikální engine (padající zdi, rozšiřující se oheň), ale také na zjednodušení ovládání.
TopCD získal od výrobce překladatelský kit a proto se můžeme těšit na českou lokalizaci. Přeložen bude instalátor, manuál a samozřejmě veškeré texty ve hře. Datum vydání není upřesněno, prozatím se spokojte termínem léto 2006, případně si vyzkoušejte demoverzi (v němčině).

24.4.2006 - Máme kit, překládáme! Termín vydání hry upřesněn na 30.6.2006.

30.6.2006 - Překlad hotov! Implementujeme! Termín vydání prázdniny/podzim 2006

17.8.2006 - Překlad hotov! Implementujeme, testujeme! Termín upřesněn na září/říjen 2006.

30.9.2006 - stav: Překlad hotov! Implementujeme, testujeme! Čekáme na český dabing. Ano, čtete správně, pokud se zadaří, hra vyjde lokalizovaná komplet. Termín vydání stanoven na říjen 2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost TopCD.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Najdete na iDNES.cz